Asistent za javne fondove (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
15.07.2018.

SOS DJEČJE SELO HRVATSKA

objavljuje natječaj za radno mjesto

ASISTENT ZA JAVNE FONDOVE (m/ž)

(Stručno osposobljavanje za rad – OČEKIVANI POČETAK RADA 1.9.2018)

Mjesto rada:
Zagreb

Opis posla:
  • Praćenje objavljenih natječaja
  • Sudjelovanje u razradi i pisanju projektnih prijedloga
  • Pomaganje u pisanju izvještaja
  • Praćenje rokova izvještavanja o realizaciji projekata
  • Podrška u provedbi administrativnih i operativnih poslova vezano za prijavu, provedbu i izvještavanje projekata financiranih iz javnih fondova
  • Priprema projektne dokumentacije (potpisi, prikupljanje potrebnih uvjerenja i certifikata, potvrda, izjava partnera, skeniranje i objedinjavanje dokumentacije)
  • Podrška suradnicima u komunikaciji s partnerima
Uvjeti:
  • VŠS,VSS – društveno humanističkog usmjerenja
  • Aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Napredno poznavanje MS Office paketa
  • Vozačka dozvola – B kategorija
  • Razvijene komunikacijske vještine, usmjerenost na timski rad, odgovornost, pedantnost i ustrajnost

Cijenjene kandidatkinje i kandidate molimo da svoje prijave (životopis i motivacijsko pismo) pošalju na e-mail adresu [email protected] sa naznakom PF asistent. Natječaj je otvoren do 15.7.2018.