Asistent u prodaji (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
28.06.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Mi smo najkreativnija ekipa u Hrvatskoj (a i šire) za organizaciju promocija, evenata, proslava i konferencija. Naš je posao pomicati granice mogućeg kako bismo pružali jedinstvena iskustva, stvarali nezaboravne doživljaje i pokretali najbolje emocije.

Svojim klijentima nudimo podršku u kompletnoj organizaciji i realizaciji evenata, od tehničke podrške u području rasvjete, ozvučenja i videa te osmišljavanja i stvaranja scenografskih rješenja do kompletne logističke podrške koja uključuje skladištenje, transport, manipulaciju i distribuciju robe i opreme za evente.

Uz nas je sve moguće. S ponosom možemo reći da iza nas stoji velik broj uspješno organiziranih konferencija, koncerata i festivala, kao što su Ultra Europe festival, LEAP Summit i WinDays konferencija.

U Promo logistici trudimo se dobro brinuti o našim klijentima i o našim zaposlenicima pa zbog povećane količine posla tražimo nove kolege i kolegice za radno mjesto

Ako…

• želiš sudjelovati u organizaciji evenata, konferencija i vjenčanja
• voliš da ti je posao izazovan, raznolik i dinamičan
• želiš početi od početka i puno učiti kroz posao i rad
• znaš pokazati inicijativu i paziti da stvari teku, a posao bude bolje obavljen
• voliš puno surađivati, razgovarati i dogovarati se s kolegama, suradnicima, klijentima i partnerima
• ti nije problem sjesti u automobil kad god treba i obići lokacije na kojima se događaju eventi
• i nakon toga sjesti za računalo i imati uredne bilješke, evidencije i dokumentaciju

dođi i pridruži nam se!

Tvoji glavni radni zadaci bit će:

• učenje, učenje i učenje (usvajanje pravila, procedura rada, održavanja prostora i načela komunikacije, snalaženja u aplikacijama, upoznavanje cjenika, učenje izrade troškovnika, usvajanje prodajnih tehnika, upoznavanje suradnika partnera, dobavljača i klijenata…)
• dogovaranje s voditeljima projekata i pomaganje u svim koracima organiziranja eventa
• briga o urednosti i funkcionalnosti prostora za evente
• vođenje administracije projekata u poslovnim aplikacijama i sudjelovanje u izradi ponuda i troškovnika
• obilazak i kontrola lokacija na kojima se održavaju eventi i vjenčanja

S vremenom ćeš sve samostalnije obavljati sve navedene poslove vezane uz organizaciju evenata, a konačni cilj je da postaneš specijalist u organizaciji evenata i potpuno samostalno vodiš svoje projekte organizacije evenata.
Posebne pogodnosti:
Što ti nudimo?
• rad s najboljim stručnjacima u event industriji
• ugodan rad u malom prijateljskom timu
• priliku za tvoj profesionalni razvoj i napredovanje, i podršku stručnog voditelja na tom putu
• redovita i stimulativna primanja kao i mogućnost dodatne zarade
• modernu opremu za rad (prijenosno računalo i mobitel) te plaćene troškove mobilne mreže
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti koje moraš ispunjavati:
• imaš srednju stručnu spremu (ni manje, ni više)
• posjeduješ vozačku dozvolu B kategorije i aktivno voziš
• spreman/na si na terenski rad i prilagođavanje radnog vremena s obzirom na evente
• napredno barataš MS Office alatima
• odlično poznaješ engleski jezik
• organizirana si, pedantna i proaktivna osoba
• imaš oko za detalje i ništa ti ne može promaknuti
• voliš raditi u timu, ali znaš kad je potrebno samostalno odraditi svoj posao

Ako ti od svega ovoga srce jače lupa, prijavi nam se!
Pošalji nam svoje motivacijsko pismo i životopis putem 'Brze prijave' ili na [email protected].
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro