Asistent nabave (m/ž)

187 dana do isteka

Javite se! Tražimo djelatnike raznih profila!

Mjesto rada: Kutina

- 2 izvršitelja

Opis posla:
● ažuriranje matičnih podataka
● izrada kalkulacija
● naručivanje robe i korespondencija s dobavljačima
● praćenje asortimana i cijena programa za koji je zadužen
● prikuplja i obrađuje ponude, vodi računa o redovitosti
● dogovorenog ugovornog asortimana robe u maloprodajnoj mreži
● vodi računa o stanju zaliha robnog programa za koji je zadužen
● odrađuje ostale administrativne poslove u nabavi

Uvjeti koje kandidati trebaju zadovoljavati:
● SSS, VŠS ili VSS
● poželjno iskustvo u nabavi/prodaji
● organizacijske i analitičke sposobnosti
● samostalnost i fleksibilnost u radu
● napredno poznavanje i uporaba MS Office paketa (Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet)
● spremnost na timski rad

Nudimo:
● dinamičan posao u profesionalnom i pozitivnom
● okruženju te suradnja s najvećim dobavljačima u zemlji
● obuka prije početka preuzimanja posla
● mogućnost stalnog zaposlenja uz probni rok
● mogućnost napredovanja i usavršavanja
● stimulativna primanja u odnosu na ostvarene rezultate

Postanite dio uspješne domaće trgovačke tvrtke i član profesionalnog tima mladih ljudi s novim idejama.

Prijaviti se možete do 03.09.2020. putem donje 'Brze prijave'.

Brza prijava

Pošaljite zamolbu za posao i prijavite se na ovo radno mjesto.