Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 20.09.2019. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Javite se! Tražimo djelatnike raznih profila!

Grad: Kutina

Asistent nabave (m/ž) - 2 izvršitelja

Opis posla:

  • ažuriranje matičnih podataka
  • izrada kalkulacija
  • naručivanje robe i korespondencija s dobavljačima
  • praćenje asortimana i cijena programa za koji je zadužen
  • prikuplja i obrađuje ponude, vodi računa o redovitosti
  • dogovorenog ugovornog asortimana robe u maloprodajnoj mreži
  • vodi računa o stanju zaliha robnog programa za koji je zadužen
  • odraduje ostale administrativne poslove u nabavi

Uvjeti koje kandidati trebaju zadovoljavati:

  • SSS, VŠS ili VSS
  • poželjno iskustvo u nabavi/prodaji
  • organizacijske i analitičke sposobnosti
  • samostalnost i fleksibilnost u radu
  • napredno poznavanje i uporaba MS Office paketa (Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet)
  • spremnost na timski rad

Ponuda za kandidate:

  • dinamičan posao u profesionalnom i pozitivnom
  • okruženju te suradnja s najvećim dobavljacima u zemlji
  • obuka prije početka preuzimanja posla
  • mogućnost stalnog zaposlenja uz probni rok
  • mogućnost napredovanja i usavršavanja
  • stimulativna primanja u odnosu na ostvarene rezultate

Postanite dio uspješne domaće trgovačke tvrtke i član profesionalnog tima mladih ljudi s novim idejama.

Prijaviti se možete do 20.09.2019. putem Brze prijave.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare