Asistent/ica u prodaji  HZZ OGLAS

AVANTES PLUS društvo s ograničenom odgovornošću za informatičke usluge
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
01.06.2022.

Mjesto rada:
ZAGREB
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
Ostale informacije:
Poslodavac surađje na međunarodnim projektima koji obrađuje teme zapošljavanja, poduzetništva, digitalizacije, inovacija i inkluzivnosti. Poslodavac traži nezaposlenu osobu za popunjavanje pozicije “ASISTENT/ICA u prodaji” na projektu "Društveno-poduzetnička koshnica", sufinanciranom iz ESF-a. Više o projektu dostupno je na poveznici: https://www.bizkoshnica.biz/drustveno-poduzetnicka-koshnica/
Opis posla: •Komunikacija s klijentima i suradnicima •Administrativni poslovi vezani uz pretprodajni i prodajni proces (prikupljanje podataka o kupcima, izrada i priprema ponuda, slanje ponuda) •Prijem i podrška korisnicima •Organizacija poslovnih edukacija •Zaprimanje ulazne pošte, arhiviranje dokumentacije •Nabava uredskog materijala, opreme i promotivnih materijala te briga o istima •Vođenje brige o vremenskom planu, terminima (potpisi ugovora, istek ugovora, sastanci i sl.) •Pronalazak i kontaktiranje potencijalnih kupaca putem interneta i ugovaranje •Sudjelovanje u provedbi ostalih projektnih aktivnosti
Uvjeti: •SSS, VŠS, VSS •Poželjno 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima •Odlično poznavanje rada na u MS Office-u •Komunikativnost i spremnost na timski rad •Izrazito razvijene vještine planiranja i organiziranja •Odgovornost, preciznost i samostalnost u radu •Odlično poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu •Vozačka dozvola B kategorije (nije uvjet ali je prednost)
Poslodavac nudi: •Rad u mladom, dinamičnom i ambicioznom timu •Mogućnost stalnog stručnog usavršavanja i napredovanja •Ugovoran na određeno (do travnja 2024.) •Mogućnost rada na više projekata
Prijava treba uključivati motivacijsko pismo i životopis, a potrebno ju je poslati putem e-maila na [email protected]. Rok za slanje prijava je 01.06.2022.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
123723933
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje