Asistent/ica u odjelu za donacije i komunikacije

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
06.05.2018.

SOS DJEČJE SELO HRVATSKA

objavljuje natječaj za radno mjesto

ASISTENT/ICA U ODJELU ZA DONACIJE I KOMUNIKACIJE

(Stručno osposobljavanje za rad)

Mjesto rada:
Zagreb

Opis posla:

Komunikacija i odnosi s javnošću
  • Priprema materijala za sve vrste objava (priopćenja za medije, poziv za tiskovnu konferenciju, objave za medije, zamolbe, dopisi, tekstovi)
  • Objava materijala na svim digitalnim kanalima Udruge (web-stranica, društvene mreže)
  • Koordinacija pripreme tiskanih i video materijala i suradnja s tiskarama i produkcijskim kućama
  • Podrška u provedbi aktivnosti kampanja i organizaciji događanja (konferencija za medije i sl.)
Korporativna partnerstva
  • Održavanje baze kontakata donatora i sponzora SOS-a u računalnoj aplikaciji
  • Redovno kontaktiranje donatora i sponzora SOS-a (telefon, pisma zahvale, direct mailing)
  • Pomoć u izvještavanju donatora i sponzora SOS-a o postignućima i uspjesima Udruge u kontekstu pomoći djeci i mladima
  • Pomoć u organizaciji i aktivno sudjelovanje u aktivnostima u Selima, na događanjima, korporativnima volontiranjima itd.
  • Organizacija prikupljanja donacija u naturi – primanje donacija, komunikacija s donatorima (fizičke i pravne osobe), komunikacija sa SOS Dječjim selima i SOS Zajednicama mladih vezano za trenutne potrebe, koordinacija prijevoza donacija
  • Pomoć u pripremi internih izvještaja

Uvjeti:
  • VŠS,VSS – društveno humanističkog usmjerenja (Ekonomija, Odnosi s javnošću …)
  • Aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Napredno poznavanje MS Office paketa
  • Razvijene komunikacijske vještine, usmjerenost na timski rad, odgovornost, pedantnost i ustrajnost

Cijenjene kandidatkinje i kandidate molimo da svoje prijave (životopis i motivacijsko pismo) pošalju na e-mail adresu [email protected] sa naznakom FR asistent. Natječaj je otvoren do 6.5.2018.