Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 14.07.2019. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Asistent/asistentica za kadrovske i knjigovodstvene poslove  HZZ OGLAS

- dan do isteka
VALDEZ društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu, savjetovanje i pružanje usluga informacijskog društva
Mjesto rada:
Varaždin
Rok prijave:
14.07.2019.

Mjesto rada:
VARAŽDIN, VARAŽDINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Viša ili prvostupanjska Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Vrsta zaposlenja:
Stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa mogućnost zaposlenja osobe sa invaliditetom
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
putem linka: https://www.virtualni-ured.net/posao/item/427-asistent-za-kadrovske-i-knjigovodstvene-poslove.html
Ostale informacije:

Opis poslova: · Poslovna komunikacija i administracija · Uredsko poslovanje te organizacija uz primjenu IT tehnologija i aplikacija · Primjena eKnjigovodstva kod MSP-a · Upoznavanje s pojmom likvidature i obveznim elementima računa · Kontrola i obrada pristigle dokumentacije · Rad s e-arhivom · Rad s računima u elektroničkom obliku · Ostali opći i kadrovski poslovi iz djelokruga rada · Knjiženje izlaznog računa · Obrada ulaznih računa · Rad s izvodima u elektroničkom obliku · Upoznavanje s radom integriranog sustava web trgovina/knjigovodstveni program i automatizacijom dijela robno/materijalnog knjigovodstva · Primjena zadanih smijernica i propisa u poslovanju malih poslovnih subjekata. Uvjeti: nezaposlena osoba nema više od 12 mjeseci staža u zvanju za koje se obrazovala. Više o mjeri Stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa može se pročitati na stranici: http://mjere.hr/mjere/prvo-radno-iskustvo-pripravnistvo/strucno-osposobljavanje-rad-bez-zasnivanja-radnog-odnosa/ . Za prijavu na natječaj potrebno je popuniti kandidacijski Upitnik na https://www.virtualni-ured.net/posao/item/427-asistent-za-kadrovske-i-knjigovodstvene-poslove.html

Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
101662422
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2019, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.