Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 22.10.2019. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Asistent/asistentica u komercijalnoj podršci  HZZ OGLAS

- dana do isteka
Poslodavac:
VARTEKS d.d varaždinska tekstilna industrija d.d.
Mjesto rada:
Varaždin
Rok prijave:
22.10.2019.

Mjesto rada:
VARAŽDIN, VARAŽDINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Informatička znanja:
Potrebno poznavanje osnova informatike osnove korištenja računala u Windows okruženju
Uvjeti na radnom mjestu:
Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
e-mailom: ljudski.potencijali@varteks.com
Ostale informacije:

Opis posla: Koordinacija proizvodnje, nabave i financija Davanje prioriteta proizvodnji Zaključivanje, određivanje količina i veličina Unos narudžbi robe Unos naloga za proizvodnju Izrada izvještaja o prodaji Analiza kretanja izvršene i planirane prodaje robe Plan distribucije robe po prodajnim jedinicama Plan distribucije zaliha Praćenje konkurencije. Uvjeti i poželjan profil kandidata/kinja: Minimalno SSS, društvenog smjera Radno iskustvo na sličnim poslovima Motivacija za rad u području komercijalne podrške Razvijene komunikacijske vještine, analitičnost i ažurnost Napredno poznavanje MS Office paketa (naglasak na Excel) Poznavanje engleskog jezika Spremnost na brzo učenje i usvajanje novih vještina i znanja Vozačka dozvola B kategorije i spremnost na putovanja. Pošaljite nam Vašu prijavu i životopis (za radno mjesto: Asistent u komercijalnoj podršci) do 22. listopada 2019. na ljudski.potencijali@varteks.com Hvala Vam na prijavi. Posjetite nas i na www.varteks.com Kontaktirat ćemo samo kandidate/kinje koji/e uđu u uži izbor.

Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
103696423
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2019, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.