Armirač (m/ž)

Mjesto rada:
Istra
Rok prijave:
15.03.2020.

Kadus d.o.o. za privremeno zapošljavanje i posredovanje u zapošljavanju je agencija koja je osnovana 2005. godine kao izvorna hrvatska agencija, koja od osnivanja do danas radi u cilju postizanja zadovoljstva naših radnika s jedne strane i s druge strane stalnog podizanja kvalitete naše usluge prema klijentima. Naši radnici i klijenti dobivaju od nas kontinuiranu podršku, savjetovanje i informiranost kako bi ostvarili svoje osobne, profesionalne i poslovne ciljeve.

Pranjić montaža je tvrtka koja se već dugi niz godina bavi građevinskim radovima, projektiranjem, građenjem te stručnim nadzorom građenja.

Za našeg klijenta Pranjić montaža tražimo izvršitelja na radnom mjestu:
ARMIRAČ (m/ž)

Mjesto rada: Istra

Opis radnog mjesta:

  • rezanje, savijanje i postavljanje željeznih šipki-armature
  • obrada betonskih površina

Uvjeti:

  • SSS
  • vozačka dozvola B kategorija
  • minimalno 1 godina iskustva

Nudimo:

  • puno radno vrijeme (7-17h)
  • rad na određeno (12mjeseci)
  • osiguran smještaj i prehrana
  • putni troškovi

Molimo Vas da sve prijave pošaljete putem linka za prijavu ili na broj telefona +385 99 5120 488.

Agencija Kadus d.o.o. je registrirana pri Ministarstvu gospodarstva, rada i poduzetništva pod brojem 13/05; KLASA 102-02/05-05/02; URBROJ: 526-08-05-4

Kadus d.o.o. će prikupljene osobne podatke kandidata koristiti isključivo u cilju selekcije i zapošljavanja. Životopisi kandidata vodit će se u bazi kandidata kojom upravlja i koristi se Kadus d.o.o. Osobni podatci kandidata biti će proslijeđeni klijentu u svrhu selekcije i zapošljavanja kandidata.