Armirač/ica

Mjesto rada:
Rotterdam, Nizozemska
Rok prijave:
06.07.2023.

Oranjegroep services d.o.o. je specijalizirana tvrtka koja se bavi izvođenjem radova s područja petrokemije i građevine za razne zahtjevne projekte naših klijenata sa sjedištem u Hrvatskoj, Nizozemskoj i Belgiji.

Naša strategija jest prenijeti 15 godišnje iskustvo naše matične tvrtke na najbolji način na naše poslovanje na zadovoljstvo svih klijenata i radnika.

Armirač/ica

Mjesto rada: Rotterdam, Nizozemska

OPIS POSLA:

UVJETI:

ŠTO NUDIMO:

ŠTO OČEKUJEMO:

Svoje nam ponude sa životopisom možete poslati s punim povjerenjem uz poštivanje tajnosti podataka putem linka za Brzu prijavu.

Oranjegroep services d.o.o.
Trg Drage Iblera 2, 10000 Zagreb