Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 20.04.2018. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Armirač/armiračica

- dana
MAX TEAM društvo s ograničenom odgovornošću za građevinarstvo, trgovinu i usluge
Kategorija:
Graditeljstvo i geodezija
Mjesto rada:
Danska
Rok prijave:
20.04.2018.
Mjesto rada:DANSKA
Broj traženih radnika:4
Razina obrazovanja:Završena osnovna škola Srednja škola 3 godine
Informatička znanja:Potrebno poznavanje osnova informatike osnove korištenja računala u Windows okruženju
Uvjeti na radnom mjestu:Terenski rad
Radno iskustvo:6 mjeseci
Vrsta zaposlenja:Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Zajednički smještaj
Vozački ispit:Kategorija B
Poslodavac:MAX TEAM društvo s ograničenom odgovornošću za građevinarstvo, trgovinu i usluge
Kontakt:mobitel: 099 7713610 e-mailom: ruzacoric@net.hr
Ostale informacije:

Opis posla: armirački poslovi u građevinarstvu. Mjesto rada: Danska (Kopenhagen) Potrebna zvanja: tesar Broj traženih radnika: 5 Vrsta zaposlenja: na neodređeno, novootvoreni poslovi Radno vrijeme: puno radno vrijeme Smještaj: zajednički smještaj (osigurava i plaća poslodavac) Naknada za prijevoz: u cijelosti Radnici će biti izaslani temeljem ugovora o poslovnoj suradnji. Mogućnost stalnog zaposlenja Sukladno članku 6. Pravilnika o obavljanju djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem pravne i fizičke osobe koje obavljaju djelatnosti posredovanja pri zapošljavanju u inozemstvu, dužne su ih obavljati u suradnji s nadležnim tijelima pojedinih zemalja te snose troškove prijevremenog povratka osobe za koju su posredovali ako je isti uzrokovan nezakonitim zapošljavanjem ili radom , a odgovaraju i za eventualnu štetu koju bi osoba mogla pretrpjeti zbog pogrešnih informacija o bitnim elementima uvjeta života i rada.

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:90471927

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare