Arhivar/arhivatorica notnog materijala  HZZ OGLAS

Poslodavac:
HRVATSKO NARODNO KAZALIŠTE IVANA PL. ZAJCA RIJEKA
Mjesto rada:
Rijeka
Rok prijave:
30.11.2022.

Mjesto rada:
RIJEKA, PRIMORSKO-GORANSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis poslova:
Nabavljanje notnog materijala prema potrebama repertoarnog programa; razvrstavanje notnog materijala; umnožavanje notnog materijala za članove orkestra, članove zbora; popisivanje, arhiviranje i čuvanje postojećeg notnog materijala; obavlja i ostale poslove iz svog djelokruga. Potrebna stručna sprema navodi se sukladno propisima koji su bili na snazi prije stupanja na snagu Zakona o znanstvenoj djelatnosti i visokom obrazovanju (NN br. 123/03, 198/03, 105/04, 174/04, 46/07 i 63/11): SSS Potrebno stručno ili umjetničko usmjerenje: Muzičko usmjerenje Potrebno znanje svjetskog jezika: Aktivno znanje engleskog jezika i još jednog stranog jezika, (prednost aktivno znanje talijanskog jezika)
Uz prijavu na natječaj treba priložiti: Životopis (CV);
ERPS (kao dokaz o radnom iskustvu) ili potvrda prijašnjeg/prijašnjih poslodavca/poslodavaca kojim se dokazuje potrebno iskustvo;
Presliku dokaza o postignutoj stručnoj spremi.

Kandidati koji imaju zakonom određene prednosti:
Kandidat koji ostvaruje pravo na prednost pri zapošljavanju prema čl. 103. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine 121/17, 98/19, 84/21) i čl. 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (Narodne novine 84/21), dužan/a je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.
Kandidat koji se poziva na pravo prednosti na temelju čl.103. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji („Narodne novine“ broj 121/17, 98/19, 84/21) i čl.48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (Narodne novine 84/21), dužan je dostaviti dokaze iz tih članaka. Dokazi potrebni za ostvarivanje prava prednosti prilikom zapošljavanja objavljeni su na internetskoj stranici Ministarstva hrvatskih branitelja Republike Hrvatske: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
128359161
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje