Arhitekt (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
31.05.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
HELION konstantno raste. Naših tridesetak arhitekata i inženjera radi izuzetno atraktivne projekte i treba pomoć. Tražimo još 2 diplomirana inženjera građevinarstva - konstruktora. Sjedište tvrtke je u Osijeku, naši zaposlenici rade u 3 grada, Zagreb, Slatina i Osijek. Vaše buduće radno mjesto je u Zagrebu.

Po ovom natječaju otvoreno je sljedeće radno mjesto:

2 kandidata

(Poslovnica Zagreb)

Vaš zadatak:
• provjera prostornih planova, urbanističkih uvjeta, kreiranje koncepta projekta
• izrada idejnih, glavnih i izvedbenih projekata atraktivnih hotela, javnih građevina, trgovačkih centara
• izrada vizualizacija/rendera Vaših idejnih rješenja, komunikacija s Naručiteljem, koordiniranje cijelog projekta
• izrada izvedbenih detalja, pojašnjenja za izvođače, izrada projektantskog troškovnika
• suradnja s projektantima drugih struka u tvrtci
• sudjelovanje u projektnim koordinacijama
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
• atraktivan financijski paket - stimulativna primanja, ovisno o vlastitom učinku, iskustvu i angažmanu
• kreativna sloboda, autonomija u odlučivanju
• rad u mladom okruženju, mogućnost putovanja i fleksibilno radno vrijeme, godišnji odmori po želji i dogovoru s kolegama
• uvjet konstantnog napredovanja: plaćeni stručni seminari, dodatne izobrazbe, usavršavanja, specijalizacije, pokrivanja članstva u komorama i udrugama
• ostale pogodnosti po dogovoru
• vrsta zaposlenja: neodređeno
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• diplomirani arhitekt
• kreativni ste, želite ostaviti trag u struci kroz uspješno projektirane i izvedene objekte
• imate minimalno 5 godina radnog iskustva u struci na relevantnim poslovima
• radite u BIM softverima (Revit ili Allplan ili ArchiCAD)
• sposobni ste koordinirati druge stručnjake u projektu, voditi više objekata paralelno, do ishođenja građevinske dozvole ili uporabne dozvole
• pedantni u radu, precizni, odgovorni
• volite dinamična okruženja, poslovne izazove, dijaloge sa sudionicima u projektu
• imate iskustvo u kreiranju idejnih rješenja u 3D prikazu i animaciji, izradi glavnih i izvedbenih projekata objekata visokogradnje, poznajete detalje modernih fasadnih sustava, oblikovanja čelika
• imate osjećaj za detalje, kreativni, volite estetiku
• dobro se snalazite s prostorno – planskom dokumentacijom, aktualnim pravilnicima te ostalim općenito potrebnim zakonima za navedenu djelatnost

Vaša prijava treba biti u .pdf ili .doc formatu. Molimo dostavite CV u Europass formi sa zamolbom, putem emaila [email protected] ili putem linka za Brzu prijavu.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
pet godina