Arhitekt (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
04.02.2020.

O poslu

Opis radnog mjesta:
JERKIĆ d.o.o. obavlja poslove prodaje, izgradnje i održavanja bazena, od 1989. Ekskluzivni zastupnik francuskog proizvođača bazena i bazenske opreme "Desjoyaux", za Hrvatsku, Sloveniju i Bosnu i Hercegovinu.

Radi unapređenja i proširenja poslovanja traži ambiciozne, sposobne, odgovorne i komunikativne osobe za radno mjesto u Zagrebu.

Opis posla:
- prodaja, pisanje ponuda i dogovaranje s klijentima novih i bazena za reparaciju (konfiguriranje i kalkulacija cijena opreme, izrada tehničkih rješenja i odgovarajuće dokumentacije)
- podrška sektoru izgradnje
- izrada tehničke dokumentacije (projekti bazena, praćenje zakonske regulative iz područja bazena i bazenske opreme)
- suradnja s nabavom i skladištem
- kontakti sa suradnicima, izvođačima, nadzornim inženjerima i investitorima
- administracija i nadzor građenja uključujući i putovanja na gradilišta
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
- stabilna i respektabilna tvrtka
- ugodna radna atmosfera
- mogućnost profesionalnog usavršavanja i napredovanja
- stalni radni odnos uz redovna primanja
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
- napredno poznavanje rada na računalu - MS Office paket, AutoCAD i slični inženjerski paketi
- dobro znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- radno iskustvo na poslovima prodaje i izgradnje bazena (prednost, nije uvjet)
- visok stupanj organizacijskih sposobnosti
- samoinicijativnost i preuzimanje odgovornosti
- izvrsne komunikacijske sposobnosti i izvrsnost u poslovnoj korespondenciji
Strani jezik:
engleski (napredno), francuski (osnovno)
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno