Arhitekt (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
23.03.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Diplomirani ste arhitekt s posebnim interesom za uređenje interijera. Smatrate da većina uredskih prostora nisu dovoljno inspirirajuća mjesta i nemaju svoj dizajnerski pečat. Kreativni ste i možete se pohvaliti sa nekoliko projekata interijera koje ste sami osmislili i realizirali. Pratite najnovije trendove dizajniranja interijera. Surađivali ste sa dobavljačima različitih proizvoda i materijala, koordinirali radove na objektu te bili odgovorni da adekvatno i pravovremeno isporučite vaš projekt.

Pouzdana ste i motivirana osoba, spremna na svladavanje više različitih zadataka. Timski ste igrač, odličnih komunikacijskih i organizacijskih sposobnosti.

Imamo mjesto za Vas u našem timu !

Delight Office Solution (www.delightoffice.hr) vodeća je kompanija u regiji za dizajn i opremanje poslovnih interijera.....kompanija koja pomaže radnu učinkovitost zaposlenika istodobno pomažući organizacijama u efikasnijoj upotrebi prostora...kompanija čiji su partneri vodeći svjetski lideri u svojim domenama (uredski namještaj, podne obloge, pregradne stijene…)

Uslijed širenja poslovnih aktivnosti na hrvatskom tržištu, objavljujemo potrebu za popunom sljedećeg radnog mjesta: Arhitekt (m/ž) – Zagreb.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Što očekujemo:
- Odličan smisao za design
- Odlično poznavanje Autocad i programe za 3D vizualizacije
- Odlično poznavanje MS Office korisničkih paketa (Word, Excel, PowerPoint);
- Dobre komunikacijske i organizacijske sposobnosti
- Odlično znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- Motiviranost

Što nudimo:
- Rad u ugodnom okruženju
- Rad na projektima sa najboljim domaćim i internacionalnim tvrtkama u Hrvatskoj
- Edukaciju i profesionalno usavršavanje

Prilikom prijave na oglas molimo pošaljite nam:

- Portfolio svojih referenci iz područja interijera
- Motivacijsko pismo i
- Životopis

na sljedeću e-mail adresu: [email protected]
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno