Arhitekt / Dizajner interijera (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
29.06.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Studio Dizviz je studio za dizajn interijera, eksterijera i kuća, dizajn proizvoda, 3d modeliranje i vizualizaciju svih vrsta objekata. Poslodavac traži diplomiranog/nu arhitekta/icu ili dizajnera/Icu interijera koji će se priključiti timu.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• minimalno dvije godine iskustva
- kreativnost, odgovornost, samostalnost
- sposobnost vođenja projekata i tima
- izvrsno poznavanje programa: Autocad
• poznavanje programa: Adobe paket: Photoshop, Illustrator
- prednost: poznavanje programa za modeliranje i 3D vizualizacije

Kontakt e-mail:
[email protected]
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine