Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 25.02.2022. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Agronom/ka-prehrambeni/a tehnolog/inja u proizvodnji vina i octa  HZZ OGLAS

- dana do isteka
LUKAS društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge
Mjesto rada:
Obrež Vivodinski
Rok prijave:
25.02.2022.

Mjesto rada:
OBREŽ VIVODINSKI, KARLOVAČKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
mobitel: 098 355716
e-mailom: info@lukas.hr
Ostale informacije:
Tvrtka Lukas d.o.o. nastavlja višestoljetnu tradiciju vinogradarstva i vinarstva u Vivodini.
Proizvodne aktivnosti Lukasa d.o.o. odvijaju se u 4 grupe proizvodnje:
1. Proizvodnja grožđa 2. Proizvodnja vina 3. Proizvodnja prirodnog jabučnog soka 4. Proizvodnja octa ( jabučni ocat, vinski ocat bijeli, vinski ocat Plavac, jabučni ocat sa medom, ocat od meda, ekološki jabučni ocat )
Svoje proizvode prodajemo na području Hrvatske, no isto tako ih izvozimo u EU. Kvalitetnim pristupom poslovanju i izradom kvalitetnih proizvoda postali smo prepoznatljivi na domaćem tržištu vina i octeva.
Od svog osnutka iz godine u godinu bilježimo rast u proizvodnji vina i octa jer kontinuirano ulažemo u razvoj novih proizvoda, te pri tome ulažemo u nove tehnologije. Opis posla:
Zbog konstantnog povećanja obima posla i sve većih zahtjeva (narudžbi) naših partnera imamo potrebu za zapošljavanjem novih kolega-ica.
Opis posla: - planiranje, kontrola i vođenje tehnološkog procesa proizvodnje - poznavanje procesa - kontrola kvalitete sirovina, ambalaže i gotovih proizvoda - razvoj novih proizvoda - dnevno praćenje realizacije planiranog/izvršenog te kontrola i nadzor zaposlenika u proizvodnji - briga o stanju zaliha repromaterijala, poluproizvoda, briga o infrastrukturi, alatima i strojevima, briga o proizvodnom objektu - dnevni, tjedni i mjesečni izvještaji direktoru - izrada tehničko-tehnološke dokumentacije
Mjesto rada: Obrež Vivodinski ( Kamanje)
Uvjeti: - SSS/VŠS/VSS tehničkog - otvorenost i pozitivan stav - samoinicijativnost i proaktivnost - marljivost, poštenje i dobar odnos s kolegama - tražimo osobu koja je motivirana, pouzdana, te kreativna za rad u timu - osobu koja je željna učiti i primjenjivati znanje u ispunjavanju zadataka - razvijene radne, organizacijske i koordinacijske vještine
Stručna sprema: Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke Vozačka dozvola: B
Vještine: Word, Excel, Outlook, Internet
Što nudimo: - kreativan i dinamičan rad - posao u proizvodnji vina i octa - Motivirajuće, razvojno, stabilno i strukturirano radno okruženje - plaća po dogovoru - plaćen prijevoz - rad na neodređeno vrijeme uz probni rad - kvalitetan balans slobodnog vremena i rada
Prednost zapošljavanja imaju kandidati koji žive u neposredoj blizini mjesta rada.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
116882129
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje