Agente Servizio Clienti - Amazon.it (m/f)

Mjesto rada:
cijela Hrvatska, rad od kuće
Rok prijave:
24.09.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Adecco d.o.o. za međunarodnog klijenta Amazon.com Inc, globalnog lidera u e–trgovini koji trenutno zapošljava preko 88.400 zaposlenika diljem svijeta, a u svrhu širenja svog poslovanja preko web platforme Amazon.it, traži veći broj novih zaposlenika za poziciju:

Agente servizio clienti per Amazon.it (m/ž)
– lavoro da casa

Lokacija: cijela Hrvatska, rad od kuće
Datum početak rada: 06.09., 20.09. ili 04.10.2017.

• Stručna podrška pri rješavanju reklamacija, upita i poteškoća korisnika,
• Komunikacija s klijentima putem telefona, e-maila i chata,
• Precizno vođenje evidencije poziva
• Administrativna obrada poziva na talijanskom jeziku
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme
Županija:
Sve županije

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
vrlo dobro znanje talijanskog jezika u govoru i pismu
• aktivno korištenje MS Office paketa
• osigurano adekvatno i tehnološki opremljeno radno mjesto unutar vlastitog doma
fiksna telefonska linija, brzi/flat internet i original Windows
• strpljivost i ljubaznost u ophođenju s korisnicima
• sklonost ka društvenim medijima i virtualnim zajednicama
• želja za konstantnim učenjem i usavršavanjem
• pouzdanost pri izvršavanju obveza

Nudimo:
rad od kuće uz konstantnu IT i administrativnu podršku naše središnjice (Zagreb), te putem sustava
• ugovor o radu na godinu dana s mogućnošću produženja, na puno radno vrijeme
• plaćeno osposobljavanje za rad u trajanju od 2 mjeseca!
prva dva mjeseca, osoba pohađa edukacija putem kompjutera (od kuće). Edukacija je plaćena! Od trećeg mjeseca od zaposlenja nadalje, plaća se sastoji od fiksnog i varijabilnog dijela plaće
• redovita i vrlo stimulativna primanja (mjesečni prihodi od 3.000,00 kn do 10.000,00 kn neto)
• bonusi vezani uz kvalitetu rada
• rad u internacionalnom, virtualnom okruženju (učenje od kolega iz drugih zemalja)
• vrijedno radno iskustvo u poznatoj internacionalnoj kompaniji

Prijavi se putem donje Brze prijave najkasnije do 24.09.2017.

Adecco Hrvatska d.o.o. ishodilo je dozvolu za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva klasa: UP/I-102-02/03-04/07 od 05.6.2003.
Strani jezik:
talijanski
Poznavanje rada na računalu:
dobro