Agent za zapošljavanje / Recruiter (m/ž)

Mjesto rada:
Split
Rok prijave:
01.07.2022.
Plaća:
od 929 € do 1 858 € neto  (Kalkulator plaće)
AGENT ZA ZAPOŠLJAVANJE / RECRUITER (m/ž)
Split

Opis posla:

  • Oglašavanje slobodnih radnih mjesta na hrvatskom i srpskom jeziku
  • Telefonska komunikacija na hrvatskom/srpskom jeziku s klijentima i informiranje o mogućnostima zapošljavanja u inozemstvu (Njemačka, Austrija, UK i Nizozemska)
  • Pronalazak kandidata za otvorene radne pozicije
  • Gradnja i razvoj strategije oglašavanja
  • Marketinške aktivnosti
  • Administrativna i operativna podrška postojećim klijentima
  • Pomoć u izgradnji pouzdane i čvrste mreže prijevoznika na prostoru Hrvatske i Njemačke Republike

Uvjeti:

  • Poznavanje rada na računalu
  • Proaktivnost
  • Sposobnost rada u okruženju sa stalnom i brzom promjenom prioriteta
  • Sposobnost planiranja i samoorganizacije
  • Asertivnost

Nudimo:

  • Osnovna mjesečna plaća 900 - 1100 eura brutto
  • Prosječna mjesečna plaća 1500 eura brutto
  • 200 EUR bonusa dodataka na plaću prva tri mjeseca rada
  • Plaćen smještaj i režije (novogradnja, živite sami u stanu) u vrijeme školovanja u Slovačkoj 1 mjesec
  • Stalni radni odnos, stručno osposobljavanje
  • Stimulativna plaća
  • Bonusi za ispunjavanje mjesečnih kriterija
  • Organiziran i redovit trening
  • Rad u mladom timu
  • Neoporeziv dodatak na hranu za topli obrok

Molimo prijavite se putem donjeg linka Brze prijave ili na e-mail: [email protected]