Agent u telefonskoj prodaji (m/ž)

Mjesto rada:
Osijek
Rok prijave:
01.02.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Zapošljavamo osobe za telefonsku prodaju:

Agent u telefonskoj prodaji (m/ž) - zastupnik Hrvatskog Telekoma.

Opis posla:
- telefonska prodaja
- rad na računalu
- vođenje izvještaja
Posebne pogodnosti:
Što nudimo:
- primjena vlastitih ideja
- mogućnost napredovanja i ostvarivanja bonusa
- službeni laptop i mobitel
- slobodne subote, nedjelje, praznike i blagdane
- edukacije i treninge u segmentu prodaje
- djelomično ili u potpunosti pokriven prijevoz
- ulaganje u Vaš osobni i profesionalni razvoj
- odličan tim i dinamičnu radnu atmosferu
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- izraženu komunikativnost i želju za radom - sve što želite možete i postići, a mi želimo da se na natječaj odazovu oni koji su spremni na izazove koje nosi prodaja.
- razvijene prezentacijske i prodajne vještine - nisu potrebne za početak, to ćete razviti s vremenom
- odgovorno i savjesno obavljanje radnih zadataka u planiranom roku - potrebno je kako bi posao bio kvalitetno obavljen
- timski duh, ali i spremnost na samostalni rad - timskim duhom borimo se zajedničke uspjehe, a u trenucima samostalnog rada dodatno dolazi do izražaja vaša uloga

Nitko vam ne može oduzeti rezultat i ono što sami napravite. Posao kojeg napravite ne može proći ne zapaženo. Posao u kojem je vaš rad nagrađen.

Ukoliko želite posao u kojem sa svojim rezultatima napredovati i ostvarivati povišice na plaću - javite se na naš natječaj.

Molimo prijavite se na mail: [email protected] ili putem donje 'Brze prijave'.