Agent u službi za korisnike (m/ž) / Operatore telefonico (m/f)

Mjesto rada:
Pula - Pola
Rok prijave:
31.10.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Transcom World Wide d.o.o. je dio Transcom World Wide Grupe – globalne outsoursing kompanije usmjerene na klijente i službu za korisnike. Imamo 30.000 djelatnika diljem svijeta, s 54 contact centra u 23 zemlje koji pružaju usluge na 33 jezika za više od 400 svjetski poznatih kompanija.

Opis posla:
• Komunikacija s klijentima talijanskog govornog područja
• Pružanje podrške korisnicima
• Evidentiranje kontakata s korisnicima
• Odgovaranje na upite korisnika

Opći uvjeti:
• Odlično znanje talijanskog jezika
• Osnovno korištenje računala

Profil osoba:
• Tražimo dinamične, komunikativne, motivirane i proaktivne osobe predane radu i postizanju ciljeva.

Nudimo:
• Ugodno radno okruženje
• Redovita primanja
• Sigurno radno mjesto
• Plaćenu edukaciju
• Stručnu podršku tijekom edukacije i rada
• Plaćeno usavršavanje talijanskog jezika.

Ukoliko ste zainteresirani za navedenu poziciju molimo Vas da nam pošaljete Vaš CV putem e-mail adrese [email protected], kontaktirajući nas direktno na broj 052 352 413 ili posjetom na adresi Jurja Žakna 4b u Puli.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Transcom World Wide d.o.o. fa parte del gruppo Transcom World Wide – azienda outsoucing leader mondiale focalizzata sul servizio clienti. Abbiamo più di 30.000 dipendenti sparsi in 54 contact centers in 23 stati. Gestiamo quotidianamente clienti in 33 lingue diverse per più di 400 aziende.

Descrizione del lavoro:
• Contatto telefonico con clienti in lingua italiana
• Assistenza e servizio clienti
• Gestione delle chiamate e inserimento dati
• Contratti e registrazione telefoniche

Requisiti:
• Ottima conoscenza della lingua italiana
• Uso quotidiano del PC

Cosa cerchiamo:
• Cerchiamo persone dinamiche, comunicative, motivate e proattive, rivolte al ragiunggimento degli obiettivi.

Cosa forniamo:
• Un ambiente di lavoro amichevole
• Uno stipendio regolare
• Un posto di lavoro fisso
• Formazione professionale
• Supporto nel lavoro quotidiano
• Corsi di aggiornamento gratuiti

Se siete interessati a tale opportunità lavorativa inviateci il vostro curriculum vitae all’indirizzo e - mail [email protected], contattateci al numero 052 352 413 oppure venite a trovarci in via Jurja Žakna 4b a Pula.

Per saperne di più:
http://www.transcom.com/ oppure tramite la pagina Facebook di Transcom Pula
Strani jezik:
talijanski
Poznavanje rada na računalu:
osnovno