Agent u rezervacijskom centru (m/ž)

Mjesto rada:
Zadar
Rok prijave:
07.03.2019.

Welcome Home!

Želite li raditi za poznatu hotelsku grupaciju Falkensteiner Hotels & Residences koja ima više od 30 hotela u Europi? Zanima li Vas rad u dinamičnoj i izazovnoj radnoj atmosferi? Jeste li proaktivni i ambiciozni? Ukoliko su Vaši odgovori potvrdni, hotelska grupacija Falkensteiner Hotels & Residences je upravo ono što tražite!

Nadamo se da ćete se pridružiti našem timu kao:

Mjesto rada: Zadar

OPIS POSLA I ODGOVORNOSTI:

  • Odgovaranje na telefonske i pismene upite i rezervacije, kontakt s gostima/partnerima
  • Jamčenje pravovremenog odgovaranja na sve upite prema internim odredbama
  • Postizanje optimalne popunjenosti uz najbolje moguću cijenu
  • Kontrola svih ugovora o kontingentima
  • Ažuriranje rezervacijskih sustava
  • Bliska suradnja s putničkim agencijama i turističkim agencijama
  • Odrađivanje dnevne korespondencije
  • Izvršavanje zadataka prema uputama i nalozima voditelja odjela rezervacija

ŠTO OČEKUJEMO OD VAS:

  • Poznavanje rada na računalu (word, excel, internet, outlook)
  • Aktivno poznavanje dva strana jezika u govoru i pismu - obvezno njemački jezik i/ili talijanski jezik
  • Komunikativnost, fleksibilnost, dinamičnost, kreativnost, ljubaznost, samomotiviranost
  • Samoinicijativnost u radu i rješavanju problema
  • Kooperativnost i spremnost na timski rad
  • Sposobnost usvajanja novih znanja i kontinuirano učenje
  • Sposobnost određivanja prioriteta tijekom rada
  • Poznavanje procesa u području rada

ŠTO VAM NUDIMO:

  • Edukacija i uvođenje u rad pri zapošljavanju
  • Mogućnost profesionalnog razvoja i napredovanje u rastućoj hotelskoj grupaciji
  • Timski rad u stimulativnom radnom okruženju
  • Dodatna usavršavanja u našoj Falkensteiner Akademiji
  • Posebni uvjeti korištenja usluga u svim Falkensteiner hotelima

Veselimo se vašoj prijavi do 07.03.2019.!

Bacite pogled na svoje buduće radno mjesto www.falkensteiner.com