Agent u rezervacijskom centru (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
28.02.2018.

Gost koji se vraća – Zaposlenik koji napreduje – Kapital koji raste

Bluesun Hotels & Resorts je jedan od najvećih hrvatskih hotelskih lanaca u čijem se sastavu nalazi 15 hotela smještenih na 6 prekrasnih lokacija – Bol i Supetar na Braču, Brela, Tučepi, Starigrad Paklenica i Marija Bistrica.

Bluesun je sustav sa smještajnim kapacitetom od preko 5.000 kreveta koji se povrh odmorišne odlikuje kongresnom, sportskom i wellness ponudom.

Naša najveća vrijednost su naši zaposlenici te zbog povećanog obujma posla raspisujemo natječaj za radno mjesto:

AGENT U REZERVACIJSKOM CENTRU (m/ž)

Opis posla:
  • komunikacija s gostima i poslovnim partnerima
  • komunikacija putem telefona, e-maila i chat-a na hrvatskom i stranim jezicima
  • kalkulacija troškova smještaja i ostalih usluga (transferi, izleti, wellness usluge i sl.)
  • podrška gostima (Customer care)
  • unos rezervacija u sustav (individualne, agencijske, alotmanske i sl.)
  • vođenje dnevne statistike poziva i rezervacija
  • ispunjavanje osobnog prodajnog plana
  • administracija podataka
  • rad u 2 smjene (jutarnja i popodnevna) i vikendima

Od Vas očekujemo visoku motiviranost i predanost u obavljanju navedenih zadataka, te usmjerenost ka ostvarenju poslovnih ciljeva.

Mjesto rada: Zagreb

Uvjeri:
  • minimalno SSS, poželjno VŠS
  • minimalno 6 mjeseci radnog iskustva na sličnim poslovima (prednost u hotelijerstvu i turizmu)
  • izvrsno poznavanje engleskog i njemačkog jezika (minimalno B1 razina)
  • poznavanje još jednog stranog jezika (talijanski, ruski, francuski, češki, poljski ili dr.) je prednost
  • napredno poznavanje MS Office-a (Excel, Word, PowerPoint, Outlook)
  • poželjno poznavanje Ticketing sustava (Zendesk, OTRS ili sl.)
  • razvijene komunikacijske i prodajne vještine
  • visoka razina poslovne komunikacije
  • preciznost, organiziranost, odgovornost, fleksibilnost
  • sposobnost brzog učenja (i spremnost na isto) i obavljanja više zadataka istovremeno
Nudimo:
  • rad na određeno vrijeme – sezonski posao u trajanju od 6 mjeseci s mogućnošću produženja
  • rad u dinamičnom okruženju i mladom timu
  • kontinuiranu edukaciju i uvođenje u posao kroz mentorstvo
  • mogućnost nagrađivanja za ostvarene uspjehe
Pozivamo visoko motivirane i predane kandidate u obavljanju navedenih zadataka, koji su usmjereni ostvarenju poslovnih ciljeva, da pošalju svoju zamolbu sa životopisom na e-mail [email protected]