Agent u odjelu korisničke podrške (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
12.10.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Adecco je vodeća multinacionalna kompanija koja s više od 33.000 zaposlenih i mrežom od 5.000 poslovnica u 60 zemalja nudi širok raspon usluga u području ljudskih potencijala. Naše usluge svakodnevno koristi preko 100.000 klijenata.

Naš klijent, Vipnet d.o.o., je vodeća telekomunikacijska kompanija u Hrvatskoj s dugogodišnjom internacionalnom tradicijom poslovanja. Prepoznatljivi identitet kompanije te zanimljivost i inovativnost usluga svrstava našeg klijenta među najbolje operatere u svijetu. Radi daljnjeg proširenja opsega posla tražimo dinamične, komunikativne i odgovorne osobe za poziciju:

- Zagreb

Odgovornosti:

• Javljanje na dolazne pozive korisnika
• Odgovaranje na upite korisnika vezano uz proizvode i usluge tvrtke
• Podrška postojećim korisnicima
• Prezentacija i prodaja usluga tvrtke
• Obrada reklamacija korisnika
• Vođenje popratne administracije poziva
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• Minimalno SSS
• Korištenje engleskog jezika u govoru i pismu
• Aktivno korištenje MS Office-a
• Tražimo dinamične, motivirane i proaktivne osobe, razvijenih komunikacijskih i prezentacijskih vještina, strpljive i uljudne u komunikaciji s ljudima

Nudimo:
• Ugodnu radnu okolinu
• Dinamično i stimulativno radno okruženje
• Edukaciju i mogućnost napredovanja
• Mogućnost ostvarivanja atraktivnih bonusa na fiksnu plaću
• Ugovor o radu na određeno vrijeme uz mogućnost produžetka (rad putem studentskog ugovora ne nudimo)

Ukoliko ste zainteresirani za navedenu poziciju i udovoljavate navedenim kriterijima pošaljite nam svoj životopis na hrvatskom jeziku s naznakom za navedeno radno mjesto, na e-mail adresu: [email protected] najkasnije do 12.10.2017.

Adecco Hrvatska d.o.o. ishodilo je dozvolu za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva klasa: UP/I-102-02/03-04/07 od 05.6.2003.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski