Agent u call centru sa znanjem slovenskog jezika (m/ž) - student

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
05.09.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka COFACE HRVATSKA d.o.o. dio je Coface grupe - svjetskog lidera u osiguranju potraživanja koji svojim klijentima diljem svijeta nudi četiri linije poslovanja: osiguranje potraživanja, poslovne informacije, naplatu potraživanja i faktoring usluge, traži djelatnika/cu za radno mjesto:

Agent u call centru sa znanjem slovenskog jezika (m/ž) – student

Odgovornosti:

- Svakodnevna telefonska komunikacija s poslovnim korisnicima
- Dogovaranje sastanaka, odgovaranje na upite korisnika, davanje traženih informacija
- Evidentiranje kontakata s korisnicima, editiranje baze podataka.
Vrsta posla:
student servis
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- Napredno znanje slovenskog jezika u govoru i u pismu
- Rad preko studentskog ugovora
- Poznavanje engleskog jezika
- Poznavanje MS Officea
- Prednost radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
- Izražene komunikacijske i organizacijske vještine, informatička pismenost ažurnost, organiziranost i pouzdanost
- Radno vrijeme: radnim danima (pon-pet), jutarnja smjena

Ukoliko ste zainteresirani za navedenu poziciju i udovoljavate kriterijima pošaljite nam svoj životopis na e-mail: [email protected]
Strani jezik:
engleski, slovenski
Poznavanje rada na računalu:
dobro