Agent u call centru (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
27.10.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Odgovornosti:
• Kontaktiranje novih i postojećih klijenata
• Svakodnevna telefonska komunikacija s klijentima
• Dogovaranje sastanaka, odgovaranje na upite, davanje traženih informacija
• Evidentiranje kontakata, editiranje baze podataka
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• Poznavanje MS Officea
• Poznavanje engleskog jezika
• Prednost radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
• Izražene komunikacijske i organizacijske vještine, informatička pismenost ažurnost, organiziranost

Nudimo:
• Rad s poslovnim korisnicima
• Stalni radni odnos
• Fiksna plaća i motivirajući varijabilni dio plaće sukladno ostvarenim rezultatima

Molimo prijavite se donjom Brzom prijavom ili na e-mail:
[email protected]
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro