Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 10.05.2019. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Agent prodaje nekretnina (m/ž)

- dana
Poslodavac:
P.S.N. Zagreb Max d.o.o. P.S.N. Zagreb Max d.o.o.
Kategorija:
Prodaja (maloprodaja - veleprodaja)
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
10.05.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta: Opis posla
- akvizicija novih klijenata u Zagrebu
- prezentacija nekretnina potencijalnim kupcima
- uredski poslovi vezani za gore navedene aktivnosti
Posebne pogodnosti:Nudimo:
- službeni mobitel i računalo
- radno vrijeme prema dogovoru
- bonusi za ostvarene rezultate
- mogućnost napredovanja
- edukacija

Plaća: Od 3100 do 15000 kn
Vrsta posla:stalni radni odnos
Županija:Grad Zagreb

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:Uvjeti
- prednost: radno iskustvo u bilo kojoj grani prodaje
- posao zahtijeva svakodnevno korištenje osobnog automobila

Prijavite se putem donje Brze prijave ili na email: info@zagrebmax.hr
Vozačka dozvola:B
Poznavanje rada na računalu:dobro
Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare