Agent/ica za posredovanje u prometu nekretninama

O poslu

Opis radnog mjesta:
Moto naše agencije je istraživanjem tržišta uskladiti želje i mogućnosti kupca ili najmoprimca te mu ponuditi odgovarajuću nekretninu, a prodavatelju ili najmodavcu pružiti kompletnu uslugu i sve to sa istim ciljem, a to je obostrano zadovoljstvo naših klijenata. Naše poslovanje u potpunosti smo prilagodili odredbama Zakona o posredovanju u prometu nekretninama.

Osnovni podaci:
• naziv agencije: CARLTON nekretnine - real estate

Možete nas pronaći u 3 poslovnice:
• dvije poslovnice na adresi Garićgradska ul. 9, 10000 Zagreb
• jedna poslovnica na adresi Ul. Izidora Kršnjavog 1, Hotel Westin, 10000 Zagreb

OPIS POSLA:
• praćenje tržišta nekretnina korištenjem statističkih podataka o kretanjima cijena, podataka o ponudi i potražnji prema lokaciji i vrsti nekretnine
• uvid u zemljišnoknjižno stanje nekretnine korištenjem Zakona o vlasništvu i drugim stvarnim pravima i Zakona o zemljišnim knjigama
• prezentacija nekretnine preko specijaliziranih portala, medija i tiskanih oglasa - kontakt sa klijentima u svrhu prezentacije nekretnine i to osobno na terenu, telefonom ili e-mailom te pisanje i slanje ponuda
• jasno i transparentno informiranje klijenata o vlasničkom stanju nekretnine, cijeni, prednostima i manama, mogućnostima financiranja, pravima i obvezama kupca i prodavatelja temeljem Zakona o obveznim odnosima u svrhu realizacije poslovnog odnosa (kupoprodaje, najma, zakupa i dr.)
• stvaranje baze potencijalnih klijenata
• svakodnevna komunikacija s postojećim i potencijalnim klijentima
• savjetovanje klijenata i prepoznavanje njihovih potreba
• postizanje ciljeva prodaje i odgovorno izvršavanje svih zadanih popratnih aktivnosti
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI:
• min. SSS
• poželjan stručni ispit agenta za posredovanje u prometu nekretninama
• odlične organizacijske, komunikacijske i prezentacijske sposobnosti
• poželjno radno iskustvo u prodaji min 1 godinu
• fleksibilnost i samoinicijativnost
• usmjerenost na postizanje ciljeva
• visoka razina odgovornosti, profesionalnosti u pristupu i timskog rada
• spremnost i želja za rad na terenu
• strast u poslu, želja za poslovnim uspjehom i izazovima
• spremnost za rad u dinamičnom i zahtjevnom okruženju
• korištenje MS Office programa
• prednost kandidatima sa poznavanjem stranih jezika

ŠTO NUDIMO:
• rad u stručnom timu
• poticajnu radnu atmosferu
• edukaciju
• podršku
• službeni laptop i mobitel
• mogućnost brzog napredovanja sukladno ostvarenim rezultatima

Molimo prijavite se putem donje 'Brze prijave'.
Kontaktirati ćemo isključivo kandidate koji uđu u uži odabir.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Poznavanje rada na računalu:
dobro