Agent/ica za nekretnine

2 dana
Poslodavac:
METROPOLA d.o.o. za trgovinu i usluge
Kategorija:
Administrativna zanimanja
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
24.09.2019.
Mjesto rada:ZAGREB
Broj traženih radnika:1
Razina obrazovanja:Viša ili prvostupanjska Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Informatička znanja:Potrebno poznavanje osnova informatike excel word internet powerpoint
Uvjeti na radnom mjestu:Rad na jednom mjestu
Vrsta zaposlenja:Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Nema smještaja
Vozački ispit:Kategorija B
Poslodavac:METROPOLA d.o.o. za trgovinu i usluge
Kontakt:e-mailom: dominka@metropola.hr
Ostale informacije:

Opis poslova: prodaja nekretnina. U obzir dolazi završen ekonomski smjer. Mogućnost korištenja vlastitog vozila zaposlenika. Znanje engleskog jezika (C1/C2 razina ) Od kandidata se traži: • odlične komunikacijske, pregovaračke i prodajne vještine • kreativan i poduzetan duh, proaktivno razmišljanje • odgovornost i predanost u postavljenim zadatcima • realizacija zadataka unutar roka, spremnost na završavanje zadataka bez obzira na službeno radno vrijeme • sposobnost rada pod pritiskom u kratkim rokovima • odlično poznavanje MS Office alata te poželjno poznavanje rada u Photoshop-u • pozitivan duh, ljubaznost,timski duh uz želju za učenjem i dijeljenjem znanja i vještina Molimo da nam se kandidati javljaju s ponudama isključivo na email adrese: dominka@metropola.hr i u c/o: andrea@metropola.hr Mogućnost korištenja mjera aktivne politike zapošljavanja.

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:101737538

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare