Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 06.07.2018. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Agent/ica za najam automobila

- dana
Goldcar Rental društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge
Kategorija:
Administrativna zanimanja
Mjesto rada:
Dubrovnik
Rok prijave:
06.07.2018.
Mjesto rada:DUBROVNIK, DUBROVAČKO-NERETVANSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:3
Razina obrazovanja:Srednja škola 3 godine Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:1 godinu
Vrsta zaposlenja:Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Nema smještaja
Vozački ispit:Kategorija B
Poslodavac:Goldcar Rental društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge
Kontakt:e-mailom: albapalmer@goldcar.com
Ostale informacije:

Opis poslova: Goldcar ima vise od 30 godina iskustva, radi u 96 ureda smještenih na zračnim lukama i glavnim turističkim destinacijama u Španjolskoj, Portugalu, Francuskoj, Italiji, Grčkoj, Hrvatskoj, Rumunjskoj, Maroku, Cipru, Nizozemskoj, Islandu, Srbiji, Malti, Andori i Meksiku. Tražimo 2 referenta za iznajmljivanje vozila s punim radnim vremenom na određeno vrijeme u našem uredu u Dubrovnik. Ova pozicija uključuje obavljanje administrativnih poslova i poslova oko prodaje i iznajmljivanja vozila. Morat ćete pomoći strankama, zatvarati ugovore o najmu i nuditi im ostale dostupne proizvode koji bi mogli biti njihov interes. Uvjeti: Posvećenost strankama i uslugi Prijašnje iskustvo u rad sa strankama i prodaji (B2B, B2C) Biti učinkovit pod stresom i biti sposoban rješavati nepredvidive situacije. Sposobnost prilagodbe brzim promjenama. Dobro vladanje Engleskim jezikom, i poznavanje drugih jezika poželjno. Dobre organizacijske vještine. Vozacka dozvola Kao kandidat morate pokazati povjerenje i sposobnost komunicirati sa strankom najmanje na hrvatskom i engleskom jeziku. Prethodno iskustvo od najmanje 1 godine. Iskustvo u iznajmljivanju je dodatna prednost. Stupanj znanja engleskog jezika B2 (Provodi se testiranje kandidata) Poslodavac nudi: - evolucionu plaću - fiksnu plaću + prodajne provizije. - Smještaj u Dubrovniku - Privremeni ugovor (trajanje 6 mjeseci) - Solidna obuka (menadžment, prodaja): predajemo vam posao - Integrirati ujedinjeni i dinamičan tim

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:92850962

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare