Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 30.04.2020. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Agent/ica u službi za korisnike za pisanu komunikaciju (njemački jezik)  HZZ OGLAS

- dana do isteka
Poslodavac:
Transcom WorldWide d.o.o. za usluge pozivnih centara
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
30.04.2020.

Mjesto rada:
ZAGREB
Broj traženih radnika:
28
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine Viša ili prvostupanjska Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Informatička znanja:
Potrebno poznavanje osnova informatike osnove korištenja računala u Windows okruženju
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi mogućnost zapošljavanja umirovljenika
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
putem linka: https://transcomcroatia.recruitee.com/o/administrativnia-agentica-u-sluzbi-za-korisnike-za-pisanu-komunikaciju-na-njemackom-jeziku-zagreb/c/new
Ostale informacije:

Opis poslova: komunikacija s korisnicima je u najvećoj mjeri putem chata, a manji dio možete očekivati putem e-maila. Svi su upiti vezani uz bankarski online sustav koji surađuje s mnogim brendovima. Odgovornosti radnog mjesta: pružanje podrške korisnicima i pravovremeno odgovaranje na sve upite putem chata i/ili e-maila svakodnevna komunikacija na njemačkom jeziku. Možete očekivati razne upite, ali su najčešći vezani uz: načine plaćanja on-line usluga, samu kupnju i račune cijene, uvjete plaćanja i naknade za izvršena plaćanja te povrat sredstava zaštitu klijentovih osobnih informacija narudžbe, naknade i slično prodaja nije u opisu posla. Poslodavac nudi: plaćenu obuku (prijava s prvim danom treninga) ugovor o radu na puno ili nepuno radno vrijeme, studentski ugovor mogućnost rezervacije parkirnog mjesta u neposrednoj blizini ureda mogućnost napredovanja i izgradnje karijere u međunarodnom okruženju ugodnu radnu atmosferu i prijateljski timski duh učenje novih vještina potpuno opremljenu kuhinju i prostoriju za odmor (Relax room) Uvjeti: njemački jezik: razina C1 u pisanju i govoru (napredni i samostalni korisnik) engleski jezik: razina B1 (razumijevanje i praćenje treninga te procedura) informatička znanja: osnovno korištenje MS Office paketa, brzinu i točnost u tipkanju razvijene komunikacijske i interakcijske vještine učinkovitu pismenu i verbalnu komunikaciju samostalnost, motiviranost, organiziranost i otvorenost. Mjesto rada: Radnička cesta 39 (Centar 2000), Zagreb Očekivani početak rada/obuke: travanj 2020. god.

Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
106789306
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2020, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.