Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 06.12.2021. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Agent/ica u službi za korisnike na njemačkom jeziku (projekt: njemačka dostavna služba)  HZZ OGLAS

- dana do isteka
Poslodavac:
Transcom WorldWide d.o.o. za usluge pozivnih centara
Mjesto rada:
Osijek
Rok prijave:
06.12.2021.

Mjesto rada:
OSIJEK, OSJEČKO-BARANJSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
5
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
putem linka: https://transcomcroatia.recruitee.com/o/agentica-u-sluzbi-za-korisnike-na-njemackom-jeziku-projekt-njemacka-dostavna-sluzba-1/c/new
Ostale informacije:
Opis posla: zaprimanje upita vezanih za vrijeme dostave, kašnjenje, slanje, nestanak paketa i sl.

Poslodavac nudi: mogućnost povećanja plaće sukladno trudu i kvaliteti rada uz mjesečne motivirajuće bonuse do 20%
plaćena obuku za posao
ugovor o radu na puno ili nepuno radno vrijeme, studentski ugovor
radno vrijeme od ponedjeljka do subote (5 dana u tjednu) od 8:00h do 19:00h (rad u jednoj od dvije smjene)
mogućnost napredovanja i izgradnja karijere u međunarodnom okruženju
razvoj vještina, svakodnevno usavršavanje njemačkog jezika
ugodna i dinamična radna atmosfea
otvorena komunikacija s nadređenima
transparentna analiza osobnih rezultata i zajednički rad na poboljšanju istih
mogućnost promjene satnice prema osobnim potrebama radnika
mjesečna druženja organizirana od strane Transcoma za tim mjeseca, nagrade za agenta mjeseca
bonus dobrodošlice u iznosu od 1.500 kuna neto
bonusi za preporuke novih djelatnika u iznosu do 1.500 kuna neto (ovisno o projektu)

Uvjeti: znanje njemačkog jezika na C1/C2 razini (samostalni korisnik)
osnovno korištenje MS Office paketa
razvijene komunikacijske i interakcijske vještine
učinkovitu pismenu i verbalnu komunikacija
samostalnost, motiviranost, organiziranost i otvorenost
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
118411697
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje