Agent/ica u službi za korisnike na njemačkom jeziku (projekt: europska online banka)  HZZ OGLAS

Poslodavac:
Transcom WorldWide d.o.o. za usluge pozivnih centara
Mjesto rada:
Osijek
Rok prijave:
01.02.2023.

Mjesto rada:
OSIJEK, OSJEČKO-BARANJSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
3
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
Djelomično
Kontakt:
putem linka: https://transcomcroatia.recruitee.com/o/agentica-u-sluzbi-za-korisnike-na-njemackom-jeziku-projekt-europska-online-banka-1712038/c/new
Ostale informacije:
Opis poslova: poslovi bankarske online podrške klijentima. Komunikacija s korisnicima je u najvećoj mjeri putem telefona i emaila-a, dok manji dio upita se zaprima putem pošte. Upiti su raznovrsni, no oni najčešći su: > upit o stanju računa/raspoloživi iznos na kartici > promjena osobnih podataka > blokiranje/aktivacija kartice > objašnjenje pojedinih stavki na računu/ponovno slanje računa > ponovno slanje PIN-a Unutar projekta se nalazi više manjih timova koji se bave određenim radnjama kao što su naplata dugovanja, aktivacija/blokiranje kartica koje su iz sigurnosnih razloga privremeno blokirane itd.

Poslodavac nudi: > atraktivna plaća uz mjesečne motivirajuće bonuse > bonus dobrodošlice > plaćena obuka za posao u trajanju 10 radnih dana s prijavom od prvog dana > ugovor o radu na puno ili nepuno radno vrijeme, studentski ugovor > fleksibilno radno vrijeme za studente > mogućnost povećanja plaće sukladno trudu i kvaliteti rada > mogućnost napredovanja i izgradnja karijere u međunarodnom okruženju > razvoj vještina, svakodnevno usavršavanje njemačkog jezika > iskustvo rada za renomiranu europsku online banku > ugodna radna atmosfera i prijateljski timski duh > mogućnost promjene satnice prema osobnim potrebama radnika > bonusi za preporuke novih djelatnika Uvjeti: > znanje njemačkog jezika na B2 razini (napredni korisnik) > osnovno korištenje MS Office paketa > razvijene komunikacijske i interakcijske vještine > učinkovitu pismenu i verbalnu komunikacija > samostalnost, motiviranost, organiziranost i otvorenost
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
129246215
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje