Agent/ica u korisničkoj podršci  HZZ OGLAS

ADECCO HRVATSKA društvo s ograničenom odgovornošću za zapošljavanje
Mjesto rada:
Osijek
Rok prijave:
20.06.2023.

Mjesto rada:
OSIJEK, OSJEČKO-BARANJSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
10
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
Djelomično
Kontakt:
putem linka: https://www.adecco.hr/job/agent-u-korisnikoj-podrci-m-2642
Ostale informacije:
Opis posla: Odgovaranje na upite korisnika o A1 uslugama putem različitih komunikacijskih kanala
Pružanje svih potrebnih informacija uz aktivno promoviranje kampanja korisnicima
Prodaja A1 proizvoda i usluga
Osiguravanje visoke razine kvalitete usluge i zadovoljstva korisnika
Uvjeti: Minimalno SSS
Prethodno radno iskustvo nije važno
Poznavanje rada u MS Office aplikacijama
Korištenje engleskog jezika u govoru i pismu
Sposobnost organizacije i jasnog komuniciranja informacija
Poslodavac nudi: Svaki mjesec imaš priliku ostvariti stimulativne dodatne financijske mjesečne nagrade
Smartphone i A1 tarifa za poslovne i privatne svrhe (flat nacionalni pozivi + 150 GB/mjesečno)
Naknadu za prijevoz i druge dodatne mjesečne neto dodatke na plaću
Božićnicu, poklon bonove za djecu i bonuse za uspješnu preporuku novih zaposlenika
MultiSport karticu uz subvencioniranu cijenu
Razne popuste na wellness, kulturne, gastro, medicinske i ostale usluge
Postepeno ulaženje u posao kroz početnu edukaciju uz stručne trenere
Slobodu u kreiranju svog rasporeda
Moderno uređene urede s prostorima za zabavu i odmor te restoran s povlaštenim cijenama za zaposlenike
Mogućnost napredovanja i izgradnje karijere u modernoj i internacionalnoj kompaniji – mnogi su svoj A1 put započeli upravo ovdje!
Priliku za sudjelovanje u team building aktivnostima i nagradnim igrama
Prijave sa životopisom putem linka za prijavu. Adecco Hrvatska d.o.o. ishodilo je dozvolu za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva klasa: UP/I-102-02/20-03/13 od 13.02.2020.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
133739980
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje