Administrator ureda (ž/m)

Mjesto rada:
Zagreb - centralno
Rok prijave:
01.07.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:

Nattoni International traži za klijenta:

ADMINISTRATOR UREDA, f/m, 1 izvršitelj
Mjesto rada: ZAGREB - centralno

Zapošljavamo organiziranog i sposobnog Administratora ureda za rad u uredu kod našeg renomiranog klijenta u Zagrebu. Naš klijent je kozmetička francuska tvrtka L'occitane.

Opis posla:
Uredsko poslovanje i administracija koje uključuje aktivno korištenje MS OFFICE, Internet-a, ERP-a.

Odgovornosti: prijave i odjave radnika, plaćanje računa, ugovori o radu i sva popratna dokumentacija (godišnji odmori, bolovanja, dnevnice, priprema plaća - koje radi računovodstvo), studentski ugovori (vođenje satnice, ispisivanje, isplata, objava oglasa); vođenje troškova tvrtke i izrada analiza; vođenje brige za ured (nabavka potrošnog materijala, briga za službena vozila); doček klijenata, briga za poštu, pisanje e-mailova, dopisa i sl.
Posebne pogodnosti:
Uvjeti:
- stalan posao, ugovor na određeno prvu godinu, kasnije ugovor na neodređeno
- probni rok: 3 mjeseca
- neto plaća od 7000-8500 kuna - ovisno o iskustvu + bonusi i popusti na proizvode
- atraktivna centralna lokacija u Zagrebu te lijep/moderan ured
- plaćene edukacije od strane klijenta
- službeni mobitel
- početak rada: što prije, dogovor s klijentom
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Očekivanja:
- VŠS,VSS - jezici, ekonomija i sl.
- min. 1-2 godine iskustva rada u vođenju ureda
- aktivan MS Office i Internet
- pismena osoba (koja za hrvatski pravopis i gramatiku; pisanje dopisa, poslovnih pisama, e-mailova)
- engleski jezik - aktivno korištenje u govoru i pismu
- B kategorija nije uvjet, ali je poželjna

Profil kandidata:
Komunikativna i odgovorna osoba, pedantna i analitična, izrazito organizirana i samostalna; osoba otvorena za edukacije i napredovanje; nekonfliktna i pristojna osoba, ljubazna s kolegama, partnerima i klijentima koja radi dobro u timu; visoka razina poznavanja jezika i gramatike hrvatskog jezika, lojalna i osoba od povjerenja. Uredna osoba koja voli kozmetiku.

Način prijave i životopis (CV):

Prijave za posao idu putem agencije NATTONI INT. putem e-maila: [email protected] ili putem linka za Brzu prijavu.
*Ljubazno molimo kandidate da NE kontaktiraju direktno klijenta, jer te prijave neće biti prihvaćene u ovom procesu.

Životopis (CV) za ovaj posao (PROČITATI!):

▪ na hrvatskom ili engleskom jeziku
▪ sadržava datum i mjesto rođenja i informacije o završenom školovanju
▪ ima prigodnu i aktuelnu fotografiju u zaglavlju životopisa (preko koje Vas možemo prepoznati)
▪ sadržava važeće kontakte: e-mail adresu, broj mobitela, adresu
▪ sadržava radno iskustvo s punim nazivom poslodavca i trajanja rada

*Molimo kandidate koji se ne služe engleskim jezikom ili ne znaju dobro hrvatski jezik u vidu pravopisa i gramatike da se ne prijavljuju na ovaj natječaj.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina