Administrator u tehničkoj službi (m/ž)

Mjesto rada:
Kopar i Istra
Rok prijave:
26.09.2017.
Plaća:
od 929 € do 1 062 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Europska kompanija u auto-moto području u svoj tim zapošljava Administratora u tehničkoj službi.

Mjesto rada Kopar - Slovenija + terenski rad u Istri jednom tjedno (uz plaćene putne troškove za kandidate s područja Istre)

Molimo kandidate koji ispunjavaju uvjete natječaja da pošalju svoj životopis na mail [email protected] s naznakom ZA NATJEČAJ: Administrator u tehničkoj službi.

OPIS RADNOG MJESTA:

- samostalno rješavanje reklamacija kupaca u jamstvenom roku u suradnji s voditeljem tehničke službe
- vođenje evidencija o reklamacijskim popravcima (i izrada poslovnih izvještaja)
- organizacija popravaka vozila u mreži ugovornih servisa
- suradnja s vodstvom u rješavanju složenijih reklamacija u jamstvenom roku
- sudjelovanje u osposobljavanju ugovornih servisera
- praćenje promjena i inovacija u tehničkom području
Posebne pogodnosti:
- stalni radni odnos
- početna plaća: 7.000,00 kn netto
- mogućnost napredovanja
- naknada za obrok
- plaćeni troškovi prijevoza do Kopra za djelatnike s područja Istre
- ugodna radna atmosfera
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI

- IV. ili V. stupanj obrazovanja tehničkoga smjera
- hrvatski jezik: odlično govorno i pisano sporazumjevanje
- slovenski jezik: pasivno znanje
- engleski ili talijanski jezik: u govoru i pismu
- poznavanje rada na računalu (Office i elektronska pošta, uredsko poslovanje)
- vozački ispit B kategorije

TRAŽENE OSOBINE I SPOSOBNOSTI

- dosljednost
- točnost
- predanost poslu
- organizacijske sposobnosti
- sposobnost rada s ljudima
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski, talijanski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine