Administrator u skladištu (m/ž)

8 dana do isteka
Mjesto rada:
Rijeka
Rok prijave:
22.06.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje na području Hrvatske.
Za našeg klijenta, kompaniju iz prehrambenog sektora, tražimo profesionalnu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

Administrator u skladištu
(s mjestom rada u Rijeci)

Odgovornosti:
• rad u administrativnom uredu skladišta
• prikup i obrada narudžbi od strane prodajnih predstavnika
• odgovornost za izradu dokumentacije poput izlaznih računa, ponuda, otpremnica, međuskladišnica i odobrenja te druge dokumentacije vezane uz skladišno - logističko poslovanje Društva
• usklađivanje isporučene količine i vrste robe s naručenom
• komunikacija sa kupcima, dostavljačima, vozačima i drugim odjelima
• rad, sudjelovanje u organizaciji i kontroli postupka provođenja inventure.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• radno iskustvo vezano uz administrativne poslove nije uvjet, već motivacija za rad na ovoj poziciji
• spremnost na rad u ljetnom periodu od 21 do 02h ujutro, a u zimskom periodu od 04 do 9h ujutro
• motivacija za rad s MS Office alatima i DMS sustavom
• organiziranost, snalažljivost, timski rad.

Nudimo:
• ugovor o radu na neodređeno vrijeme koji se sklapa direktno sa Klijentom
• početak rada: po dogovoru
• dodaci na plaću: prijevoz, mjesečne nagrade za rezultate rada i drugi dodaci
• spremnost na plaćene edukacije poput polaganja za dozvolu za upravljanje viličarem
• mogućnost napredovanja ovisno o vlastitoj motivaciji i želji za razvojem.

Više informacija o natječaju možete dobiti slanjem upita na e-mail adresu [email protected] ili na kontakt broj: +385 91 227 4861. Broj je dostupan i na Whatsapp.

Ako ste zainteresirani za rad na ovoj poziciji molimo Vas da se na natječaj prijavite slanjem svog životopisa do popunjavanja pozicije, putem linka za prijavu. Bit će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug.

ELECTUS DGS d.o.o. za privremeno zapošljavanje je evidentiran u Knjigu evidencije Agencija za privremeno zapošljavanje pod brojem 7/04 pri Ministarstvu gospodarstva, rada i poduzetništva. Upisan u registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod br. Tt-03/9057-2.

Poznavanje rada na računalu:
dobro

Kontakt podaci poslodavca

Naziv poduzeća:
Adresa:
Strojarska cesta 20, 10000 Zagreb
Županija:
Grad Zagreb