Administrator (m/ž)

Mjesto rada:
Rijeka
Rok prijave:
01.04.2023.

Adecco je vodeća agencija za posredovanje pri zapošljavanju.

Za našeg klijenta, kompaniju specijaliziranu za fiskalnu reprezentaciju, u potrazi smo za novim članom tima na poziciji:

Lokacija: Rijeka

OPIS RADNOG MJESTA:

  • Izrada ponuda i računa za klijente
  • Arhiviranje dokumenata
  • Vođenje evidencije URA i IRA u internom programu
  • Provođenje dubinske analize klijenata
  • Vođenje dokumentacije i ostali administrativni poslovi prema potrebi

OD IDEALNOG KANDIDATA OČEKUJEMO:

  • Minimalno godinu dana iskustva u administrativnim poslovima
  • Aktivno korištenje engleskog jezika u govoru pismu
  • Aktivno korištenje MS Office alata
  • Razvijene komunikacijske vještine i spremnost na svakodnevno komunikaciju s poslovnim partnerima
  • Spremnost na putovanja

NUDIMO:

  • Rad u dinamičnom i međunarodnom okruženju
  • Mentorstvo kolega
  • Fleksibilno radno vrijeme izvan sezone
  • Kontinuirano povećanje plaće u skladu s iskustvom
  • Priliku za učenje i stjecanje novih vještina

Ako se pronalazite u opisu posla i želite čuti više o poziciji, pošaljite nam svoj životopis putem linka za prijavu.

Adecco Hrvatska d.o.o. ishodilo je dozvolu za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva klasa: UP/I-102-02/20-03/13 od 13.02.2020.

Napomena: kontaktirat ćemo samo kandidate koji uđu u uži izbor