Administrator (m/ž)

Mjesto rada:
Dubrovnik
Rok prijave:
13.03.2019.
Plaća:
od 664 € do 929 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Online Croatia je putnička agencija specijalizirana za privatni smještaj u Hrvatskoj.
Agencija posluje više od deset godina te ima četvero zaposlenih.
Ured se nalazi na Lapadu u Dubrovniku.

Opis posla:
Posao u uredu u putničkoj agenciji Online Croatia koja posluje više od deset godina.

Posao podrazumijeva telefonsku korespondenciju sa klijentima te unos i administracija web stranice.

Posebne pogodnosti:
- stimulativna primanja ovisno o radu
- mogućnost napredovanja i usavršavanja
- rad u ugodnom okruženju
- ne osiguravamo smještaj za zaposlenike
rad na određeno vrijeme, honorarni posao / freelance, sezonski posao

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- napredno korištenje računala (osnove Outlooka, Worda i Excela, a posebice pretraživanja po Internetu)
- odlično poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu i poželjno znanje još jednog jezika (nije uvjet)
- poznavanje osnova pisane poslovne korespondencije
- ljubaznost, kolegijalnost, dobre organizacijske vještine, multitasking
- radno iskustvo je poželjno, ali nije uvjet
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro