Administrator (m/ž)

15 dana
Poslodavac:
PRO-monting d.o.o. PRO-monting d.o.o.
Kategorija:
Administrativna zanimanja
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
31.12.2018.

Opis radnog mjesta: - poslovi upravljanja ljudskim resursima
- sudjelovanje u procesima regrutacije, selekcije i zapošljavanja
- koordinacija administrativniih aktivnosti selekcijskih procesa
(objava oglasa za posao, komunikacija sa kandidatima, ažuriranje baze kandidata)
- priprema kadrovske dokumentacije
(Ugovori o radu, Dodaci ugovora, rješenja iz radnog odnosa, A1 obrasci)
- suradnja i komunikacija s ostalim relevantnim institucijama (HZZ,HZZO,HZMO)
- ostali poslovi po nalogu voditelja

Napomena: zbog više raspisanih natječaja, očekujemo veći broj prijava te ovim putem želimo istaknuti kako će poziv u daljnji selekcijski postupak biti upućen samo kandidatima koji odgovaraju traženim uvjetima iz natječaja. Ovim putem želimo svim ostalim kandidatima zahvaliti na interesu te poručiti kako ćemo zadržati pristigle prijave u internoj evidenciji za eventualne buduće potrebe zapošljavanja.

Ukoliko bi to željeli, u svakom trenutku možete zatražiti da vas izbrišemo iz naše evidencije. Za sva pitanja vezana na prikupljanje i zaštitu osobnih podataka (GDPR) možete se informirati na stranicama AZOP-a.
Vrsta posla:rad na određeno vrijeme
Županija:Grad Zagreb

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:- izražene komunikacijske i organizacijske vještine
- profesionalan i srdačan kontakt s kandidatima i suradnicima
- točnost i pedantnost u radu, briga o rokovima i sistematičnost
- sposobnost timskog rada, ali i visok stupanj samostalnosti
- izražena predanost radu i spremnost na rad pod pritiskom
- spremnost na preuzimanje različitih poslova

Molimo Vas prijavite se Brzom prijavom
Minimalna stručna sprema:Nesvršen fakultet/viša škola
Strani jezik:engleski, poželjno njemački
Vozačka dozvola:B
Poznavanje rada na računalu:dobro
Potrebno radno iskustvo:dvije godine

Kontakt podaci

Naziv poduzeća: PRO-monting d.o.o.
Adresa:Ulica Grada Vukovara 284, 10 000 Zagreb
Internet adresa:www.pro-monting.com

Brza prijava
Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare