Administrator / Junior Sales recruiter (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Naton ljudski potencijali d.o.o. traži:

ADMINISTRATOR / JUNIOR SALES RECRUITER m/ž
Područje rada: Grad Zagreb / centar

Administrator / Voditelj ureda zadužen je za cjelokupno poslovanje i vođenje ureda koje uključuje:

- telefonsku i e-mail komunikaciju, primanje i slanje pošte
- suradnju s klijentima, kandidatima, dobavljačima, partnerima, kolegama iz agencije u EU
- vođenje brige o uredu (nabava uredskih potrepština, briga o sobi za sastanke, funkcioniranje ureda- urednost ureda (ured ima spremačicu)
- izdavanje faktura IRA, URA, putni nalozi, financijska izvješća prema vlasnicima, priprema za plaćanje ( suradnja s računovodstvom), vođenje mjesečnih financija ureda
- vođenje evidencije o radnicima ( do 10 radnika) , poznavanje procesa zapošljavanja radnika
- ispunjavanje statistike za određene ustanove kroz obrasce ( nekoliko x godišnje)
- objavljivanje oglasa za posao na portalima i stranici agencije, rad na društvenim mrežama (FB, TW)
- učenje rada u bazi agencije (objava oglasa, filtriranje kandidata), ispunjavanje administrativnih podataka unutar CRM sustava u vidu izvještavanja
- priprema i razumijevanje ugovora s radnicima, ustupanje radnika klijentima, kalkulacija ( za staff leasing kandidat će dobiti edukaciju u agenciji kao i za druga HR pitanja)
- priprema i razumijevanje ugovora s klijentima za usluge agencije
- komunikacija s računovodstvom i moguće odvjetnikom po potrebi
- pomoć u procesima selekcija za niže pozicije ( filtriranje kandidata/životopisa, dogovaranje razgovora, ispunjavanje upitnika za radnike telefonski ili osobno, traženje nižih pozicija)

*Budući da se radi o manjem obimu administracije ( prosječno do 5 h na dan) od kandidata se očekuje rad u prodaji usluga agencije što uključuje traženje kontakata klijenata ( pismeno,usmeno), pisanje i slanje ponuda mogućim klijentima, telefonsko kontaktiranje klijenata,odlazak na sastanke s kolegama iz agencije i slični zadaci.

PROFIL: komunikativna i ljubazna osoba, samostalna, proaktivna ; ako nešto ne zna da je spremna naučiti, osoba koja se trudi i kojoj novac nije jedina motivacija, pismena i elokventna osoba, kulturna/pristojna, koja zna komunicirati s klijentima/strankama, pozitivna, marljiva, koja surađuje te je orijentirana na dobrobit poslovanja, uredna, osoba orijentirana ljudima, prodaji i željom za rezultatom
* poželjno nepušač
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Od kandidata se očekuje:
- VŠS/prvostupnik ekonomija ili druge društvene znanosti
- 1-2 godine iskustva rada u vođenju poslovanja ureda; iskustvo u prodaji usluga je prednost
- engleski jezik u govoru i pismu
- Izvrsno korištenje MS Office paketa i Interneta
- B - kategorija

Klijent nudi
- stalan posao; ugovor na određeno vrijeme uz probni period, mogućnost ugovora na neodređeni period
- rad u manjem uredu u centru Zagreba
- fiksna plaća cca. 4000 kuna + isplata prijevoza
- mogući nagrada/bonusi za uspješno odrađene zadatke
- rad od ponedjeljka do petka, od 8.00 - 16.00 h
Početak rada: 09-2017 te po dogovoru

NAČIN PRIJAVE
ŽIVOTOPISI KOJI NISU PO TRAŽENOM STANDARDU OPISANOM DOLJE, NEĆE BITI PRIHVAĆENI U OVOM PROCESU.

ŽIVOTOPIS :
1. Može biti na hrvatskom ili engleskom jeziku (Molba nije obvezna)
2. Ima maksimalno DVIJE (2) stranice
3. Sadržava datum i mjesto rođenja
4. Sadržava unutar životopisa fotografiju novijeg datuma (zaglavlje životopisa )
5. Sadržava e-mail kontakt i TOČAN broj mobitela
6. Sadržava jasno i sažeto opisana radna iskustva po periodima s punim nazivima ustanova/tvrtki za koje ste radili te gdje su se nalazile kao i obrazovnih ustanova koje ste pohađali
7. Životopis molimo poslati na e-mail adresu [email protected] s naslovom u predmetu ADMINISTRATOR /JUNIOR SALES RECRUITER + Vaše ime i prezime
8. Cijenjene kandidate M/F molimo da dobro pročitaju naš oglas, što se traži i nudi za navedenu poziciju te da se drže tih okvira
9. Kandidate molimo da prate e-mail korespondencijuzbog mogućih pitanja od strane Agencije ili dogovora za razgovor

U slučaju razgovora u Agenciji očekujemo: kopiju diplome i moguće preporuke, važeću potvrdu o nekažnjavanju

Naton ljudski potencijali d.o.o. za zapošljavanje ima dozvolu Ministarstva rada i mirovinskog sustava za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem KLASA UP/I-102-02/14-03/09, URBROJ 524-04-02-01/2-14-6
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina