Administrator/ica u zdravstvenoj ustanovi  HZZ OGLAS

Poliklinika Šlaj-Anić za ortodonciju, dentalnu patologiju, endodonciju, parodontologiju, oralnu kirurgiju, dentalnu protetiku s dentalnim laboratorije
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
22.05.2022.

Mjesto rada:
ZAGREB
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis poslova: administrativni poslovi, računovodstveni poslovi, organizacija rada, rad na recepciji, kontakt s pacijentima, javljanje na telefon, naručivanje pacijenata, upisivanje radova u računalo i pisanje mailova. Česta komunikacija sa strancima. Rad ujutro ili popodne (u smjenama) te svake treće subote od 08:00 do 14:00 sati.
Uvjeti: - VŠS/VSS ekonomskog smjera - atrani jezici: engleski jezik - znanje još jednog stranog jezika prednost. Informatička znanja: Potrebno poznavanje osnova informatike •excel •word
Mogućnost korištenja mjera aktivne politike zapošljavanja.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
123018966
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje