Administrator/ica sa znanjem njemačkog jezika m/ž  HZZ OGLAS

Poslodavac:
TEHNO ŠTEFANOVIĆ d.o.o. za trgovinu
Mjesto rada:
Zagreb-Dubrava
Rok prijave:
12.06.2022.

Mjesto rada:
ZAGREB-DUBRAVA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Poznavanje stranih jezika:
Njemački jezik
Radno iskustvo:
2 godine
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
osobni dolazak: ČULINEČKA 46, ZAGREB
mobitel: 099 4686555
pisana zamolba: Čulinečka 46, Zagreb
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Opis posla: - popunjavanje i arhiviranje dokumenata - rukovanje korporativnom korespondencijom, e-mailom i telefonskim pozivima - surađivanje i komunikacija sa vanjskim knjigovodstvom i državnim institucijama (porezna uprava, HZZ, HZZO, MIO) - pronalazak i rezervacija smještaja za naše radnike za projekte u Njemačkoj - podrška voditeljima u organizacijskim i administrativnim poslovima pogotovo vezanim uz projekte - otprema pošte i obrada poslovne dokumentacije - vođenje evidencija, izrada putnih naloga Uvjeti: - radno iskustvo: 2 godine i više - obrazovanje: SSS / VŠS - obavezno poznavanje njemačkog jezika (razina B2) - obavezno poznavanje rada na računalu (MS Office) - komunikativnost (razvijene sposobnosti usmene i pismene komunikacije na hrvatskom i njemačkom jeziku) - organiziranost i pedantnost - samostalnost i proaktivnost u rješavanju zadataka
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
123598455
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2024, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.