Administrator i materijalni knjigovođa (m/ž)

Ako vidite sebe među pojedincima koji se žele posvetiti zaštiti i pravima životinja, veganstvu, održivom življenju, odnosno radu za opće dobro, prijavite se prema uputama.

Opis posla:

  • Priprema za računovodstvo,
  • Izrada putnih naloga i izlaznih računa,
  • Bankarsko poslovanje,
  • Vođenje evidencije dugotrajne imovine i inventura,
  • Evidencije o zaposlenicima

Uvjeti:

  • min. SSS
  • znanje engleskog jezika

Kvalitete osobe: organizirana, vrijedna, motivirana, lojalna, dobra, samostalna, kolegijalna, željna učenja, pozitivna.

Vrsta posla: rad na određeno vrijeme.

Radno vrijeme: puno radno vrijeme, prijepodne - od 09:00 do 17:00 sati.

Ispuniti prijavu za posao najkasnije do 15.03.2019. po uputama na linku:

O udruzi Prijatelji životinja

Udruga Prijatelji životinja neprofitna je nevladina udruga, osnovana 2001. godine s ciljem promoviranja zaštite i prava životinja te veganstva, kao etički, ekološki i zdravstveno prihvatljivog životnog stila.

Krajnji cilj je ukidanje specizma, odnosno bilo kojeg oblika zlostavljanja, mučenja i eksploatacije životinja od strane ljudi, uvažavanje prava životinja te postizanje biocentrizma i održivog načina življenja za opće dobro.