Administrator / Asistent Uprave (m/ž)

Mjesto rada:
Rijeka
Rok prijave:
14.07.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Auro Domus je hrvatska novčarska institucija specijalizirana za trgovinu zlatom. Diljem Hrvatske nudimo usluge otkupa zlata i srebra, prodaje investicijskog zlata, te mjenjačkog poslovanja.
Pojačavamo naš tim i tražimo pouzdanu, samostalnu i organiziranu osobu za radno mjesto:

Administrator/Asistent Uprave (m/ž)

Opis posla

• zaprimanje, sortiranje, slanje pošte i pošiljaka
• arhiviranje poslovne dokumentacije
• održavanje voznog parka (osiguranja i registracije vozila, naručivanje ENC uređaja, kartica za gorivo, praćenje i evidencija prometnih prekršaja i šteta, promjena guma na vozilima, iznajmljivanje vozila)
• planiranje sastanaka
• planiranje službenih putovanja
• izrada putnih naloga
• naručivanje potrošnog materijala
• ostali tajnički i administrativni poslovi
Posebne pogodnosti:
Što nudimo
• posao u dinamičnom i profesionalnom radnom okruženju
• neprekidno stručno usavršavanje
• mogućnost napredovanja
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
• poznavanje MS Office paketa (posebice Excel)
• poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
• dobro razvijene analitičke i organizacijske sposobnosti
• fleksibilnost i samostalnost u radu
• dinamičnost, proaktivnost, samoinicijativnost, komunikativnost
• poželjno prethodno iskustvo
• SSS/VŠS/VSS

Ako prepoznajete svoju priliku u ovom natječaju, pošaljite nam svoju molbu i životopis.

Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro