Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 16.03.2018. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Administrator / administratorica

- dana
West Alpine društvo s ograničenom odgovornošću za zastupanje stranih tvrtki
Kategorija:
Administrativna zanimanja
Mjesto rada:
Čakovec
Rok prijave:
16.03.2018.
Mjesto rada:ČAKOVEC, MEĐIMURSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:1
Razina obrazovanja:Srednja škola 4 godine
Uvjeti na radnom mjestu:Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:1 godinu
Vrsta zaposlenja:Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Nema smještaja
Vozački ispit:Kategorija B
Poslodavac:West Alpine društvo s ograničenom odgovornošću za zastupanje stranih tvrtki
Kontakt:e-mailom: peter@westalpine.de
Ostale informacije:

Opis poslova: poslovi u administraciji, svakodnevna komunikacija na stranim jezicima, prioritet je njemački jezik. Uz njemački jezik poželjno poznavanje još jednog stranog jezika (engleski, francuski, švedski, nizozemski, talijanski). Rad na računalu, protok dokumenata od poslovnih stranaka, državnih institucija, knjigovodstva, obračuni itd. Pismena i usmena komunikacija sa svim čimbenicima s kojima tvrtka surađuje. Izrada ponuda, slanje upita, vođenje administrativni kadrovske dokumentacije. Zamolbe slati na email: peter@westalpine.de ili se prijavite putem bika.net

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:91018414

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare