Administrator/administratorica - suradnik/suradnica u ljudskim resursima  HZZ OGLAS

Poslodavac:
PERUTNINA PTUJ - PIPO d.o.o. za proizvodnju i trgovinu
Mjesto rada:
Čakovec
Rok prijave:
03.06.2023.

Mjesto rada:
ČAKOVEC, MEĐIMURSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis posla​
Primarno, provedba procesa zapošljavanja novih stranih radnika i produljenja dozvola već zaposlenih stranih radnika: Prethodna provjera mogućnosti zapošljavanja radnika s lokalnog tržišta rada (test tržišta rada)
Suradnja i komunikacija s agencijom za posredovanje pri zapošljavanju stranih radnika
Prikupljanje dokumentacije i podnošenje zahtjeva u postupku ishođenja radnih dozvola
Pravovremeno podnošenje zahtjeva za produljenje radnih dozvola
Priprema za zapošljavanje i dolazak stranih radnika - interna koordinacija s odjelima u kojima će strani radnici raditi i odjelom zaštite na radu
Obavještavanje MUP-a o privremenom boravku radnika u inozemstvu i reguliranje odsustva (godišnji odmor, neplaćeni dopust i dr.)
Sekundarno, sudjelovanje u ostalim administrativnim aktivnostima u području ljudskih resursa

Naša očekivanja Minimalno srednja stručna sprema
Iskustvo u administrativnim poslovima u području ljudskih resursa, a prednost je iskustvo u procesu zapošljavanja i produljenja radnih dozvola stranih radnika
Sposobnost rada u uvjetima brzih promjena i kratkih rokova izvršenja
Vještine pisane i usmene komunikacije
Točnost i usmjerenost na detalje
Profesionalan i odgovoran pristup radu
Znanje rada u MS Office paketu
Poznavanje engleskog jezika

Nudimo Dinamičan posao
Aktivnu podršku u radu
Dugoročan angažman, radni odnos na neodređeno vrijeme, uz probni rad

Svoju prijavu sa životopisom pošaljite na e-mail [email protected] s naznakom radnog mjesta na koji se prijavljujete („Administrator - suradnik u ljudskim resursima“). Kontaktirati ćemo samo kandidate koji uđu u uži izbor.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
133676553
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje