Administrativno - računovodstveni djelatnik (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
03.11.2021.

Logobox je agencija specijalizirana za digitalni marketing, ali koja se s lakoćom u koštac hvata i s offline marketinškim aktivnostima. Bavimo se grafičkim dizajnom, izradom web stranica, vođenjem društvenih mreža, oglašavanjem, kreiranjem sadržaja te razvojem marketinških strategija i kampanja, a u našem portfelju su klijenti poput DIV grupe, Brodosplita, Burger Kinga, Hanfe…

Tražimo iskusnog administrativno-računovodstvenog djelatnika!

Administrativno-računovodstveni djelatnik (m/ž)
OPIS POSLA:
  • administrativne poslovne aktivnosti, te podrška kolegama u svakodnevnim poslovima i zadacima
  • prijem i komunikacija s klijentima (na hrvatskom i engleskom jeziku) – telefonom i osobno
  • urudžbeni – primanje i prosljeđivanje telefonskih poziva, e-mailova, pošte, arhiviranje dokumentacije
  • aktivna podrška u računovodstvenim poslovima
  • vođenje nabave uredskog i potrošnog materijal
  • vođenje internih evidencija i arhive
  • drugi uredsko-administrativni poslovi ovisno o potrebama poslovanja
UVJETI ZA PRIJAVU:
  • minimalno 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • sklonost timskom radu
  • komunikativnost, organiziranost i poštivanje rokova
  • odlično poznavanje engleskog jezika
  • poznavanje MS Office paketa (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
ŠTO NUDIMO:
  • mogućnost napredovanja u agenciji
  • stimulativna primanja
  • mogućnost ostvarivanja bonusa za radne rezultate
  • rad na zanimljivim projektima s domaćim i stranim klijentima
  • spontani odlazak na pivo nakon posla
KAKO SE PRIJAVITI:

Pošaljite nam svoj životopis i motivacijsko pismo na [email protected] najkasnije do 03. studenog 2021. Kontaktirat ćemo kandidate koji uđu u uži odabir za finalnu fazu selekcijskog procesa.

www.logobox.agency Tomislavova 11, 10 000 Zagreb