Administrativno - komercijalni referent (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
23.05.2022.

Toi Toi, hrvatska firma koja se bavi iznajmljivanjem mobilnih ekoloških toaletnih kabina, Eko Wc-a. Naše ekološke toaletne kabine , EKO WC-i, su moderne i novorazvijene sa izuzetno privlačnim dizajnom, ugodnim bojama te novim funkcijama. Trenutačno širimo naš tim i tražimo motiviranu i proaktivnu osobu na poziciji Administrativno-komercijalni referent (m/ž).

Opis posla:

  • pisanje dostavnica, računa i ostalih administrativnih dokumenata
  • komunikacija s klijentima

Uvjeti:

  • motivirana, organizirana, proaktivna osoba
  • osnovno poznavanje MS Word i Excel
  • minimalno 3 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima

Što nudimo:

  • fiksno radno vrijeme
  • ugovor na određeno s ciljem sklapanja ugovora na neodređeno

Molimo prijavite se putem donje Brze prijave ili na email [email protected].