Administrativni tajnik (m/ž) – rad na recepciji

15 dana do isteka
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
09.08.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje na području Hrvatske.

Pozivamo te da se pridružiš timu našeg klijenta, tvrtke visoko specijalizirane za rashladne sisteme, servis i montažu te savjetovanje i projektiranje, na poziciji:

Administrativni tajnik (m/ž) – rad na recepciji (mjesto rada: Novi Zagreb - zapad)

Odgovornosti:
• zaprimanje i slaganje pošte
• briga o zalihama i nabavi uredskog materijala te potrepština
• prijem i posluživanje stranaka
• odgovor na upite stranaka telefonskim putem
• evidentiranje radnih naloga
• organizacija sobe za sastanke
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
• ugovor na neodređeno vrijeme sklopljen direktno s klijentom
• rad od ponedjeljka do petka u jutarnjoj smjeni (7:30-15:30)
• božićnicu i uskrsnicu
• plaćene troškove prijevoza
Vrsta posla:
stalni radni odnos

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• SSS
• poželjno je prethodno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima, ali nije uvjet
• poznavanje rada na računalu (MS Office paket)
• osnovno poznavanje engleskog jezika
• izražene komunikacijske i organizacijske vještine
• vozačka dozvola B kategorije je prednost, no nije uvjet

Ako ste zainteresirani za rad na ovoj poziciji molimo Vas da se na natječaj prijavite slanjem svog životopisa putem linka za prijavu. U slučaju poteškoća s prijavom, možete poslati upit na [email protected]. Kandidati koji uđu u uži krug bit će kontaktirani.

ELECTUS DGS d.o.o. za privremeno zapošljavanje je evidentiran u Knjigu evidencije Agencija za privremeno zapošljavanje pod brojem 7/04 pri Ministarstvu gospodarstva, rada i poduzetništva. Upisan u registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod br. Tt-03/9057-2.

Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro

Kontakt podaci poslodavca

Naziv poduzeća:
Adresa:
Strojarska cesta 20, 10000 Zagreb
Županija:
Grad Zagreb